لیگ برتر بسکتبال

کدخبر: 122

تیم هفت الماس قزوین با شکست پمینا به رده پنجم جدول لیگ برتر بسکتبال صعود کرد

به گزارش قزوین خبر ، این دیدار که در سالن ورزشی شهید بابایی قزوین برگزار شد شاگردان محمدرضا اسلامی توانستند با نتیجه 77 بر 61 از سد تیم پمینا اصفهان عبور کنند.

تیم هفت الماس در این مسابقه و در نیمه اول ، بازی پایاپایی را به نمایش گذاشت به نحوی که در کوارتر اول نتیجه 17 بر 17 و در کوارتر دوم 34 بر 32 به سود تیم هفت الماس بر روی تابلوی نتایج درج شد.

اما در نیمه دوم شرایط بازی تغییر کرد و تیم هفت الماس در کوارتر سوم با انجام یک بازی پر اشتباه نتیجه را 49 بر 56 به رقیب خود واگذار کرد.

با شروع کوارتر چهارم شاگردان اسلامی با انجام یک بازی هجومی در همان دقایق ابتدایی فاصله خود را با تیم اصفهانی زیاد کردند تا در نهایت هفت الماس بازی را 77 بر 61 به سود خود خاتمه دهد.

با کسب این 2 امتیاز تیم هفت الماس در پایان دور رفت بازی های لیگ برتر بسکتبال ، با 12 امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار گرفت و باید 5 روز دیگر در دور برگشت این مسابقات در اصفهان میهمان پمینا باشد.

مجید صالحی نیز در این دیدار با کسب 18 امتیاز بعنوان امتیاز آورترین بازیکن هفت الماس معرفی شد.

قضاوت این دیدار به عهده محمدرضا صالحیان بعنوان سرداور ، صادق قنبری داور اول و ژوبین جلیلی داور دوم بود و فرامرز غفوری نظارت این بازی را عهده دار بود.

ارسال نظرات

آخرین اخبار