آئین رونمایی از محصولات تولیدی سازمان فضای مجازی سراج مرکز استان کرمان با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار شد.

صبح امروز آئین رونمایی از محصولات تولیدی سازمان فضای مجازی سراج مرکز استان کرمان با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، سردار مطهری جانشین سپاه ثارالله استان کرمان و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

در این آئین رحمان جلالی رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب بر فضای مجازی تاکید دارند اظهار داشت: دشمن با جنگ رسانه‌ای و روانی در فضای مجازی به جنگ ما آمده است.

وی با بیان اینکه امروز باید در کنار هم باشیم و برای اعتلای پرچم جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم تا به‌دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی(عج) برسد گفت: در چهل سالگی انقلاب می‌خواهیم اعلام کنیم که دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند و انقلاب اسلامی ایران رویش دارد.

رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه شهید حججی‌ها امروز وارد عرصه شدند بیان کرد: دشمنان انقلاب و نظام بدانند که آرامش نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه جنگ رسانه‌های امروز همانند شرایط خرمشهر است عنوان کرد: امروز هم ما هیچ امکاناتی در اختیار نداریم و تمام امکانات در اختیار دشمن است.

جلالی با یادآوری اینکه در خرمشهر هم با دست خالی وارد جنگ شدیم و توانستیم بر دشمن غلبه کنیم گفت: امروز هم همین شرایط را داریم و باید با دست خالی به جنگ دشمن برویم.

وی با بیان اینکه سازمان فضای مجازی سراج قرار است هر کسی را که دلش برای پرچم ایران اسلامی می‌تپد را در برگیرد افزود: امروز در استان کرمان از هر گروه و قشری دور هم جمع شدیم تا یک جبهه علیه دشمن تشکیل بدهیم.

رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان گفت: سازمان سراج ظرفیت‌های مردمی در حوزه فضای مجازی را پشتیبانی می‌کند.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار