همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

کدخبر: 380

همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کتاب خانواده به عنوان موضوع دومین مسابقه سراسری کتابخوانی «کتاب و زندگی» معرفی می شود.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر؛کتاب خانواده با نام «به سبک ساخت یک جلسه مطول مطوی در محضر مقام معظم رهبری» موضوع دومین مسابقه سراسری کتابخوانی «کتاب و زندگی» قرار گرفت و 22 بهمن ماه همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسیرهای راهپیمایی عرضه شده و پس از آن در تمام کتابفروشی‌ها و مراکز توزیع محصولات فرهنگی یا قیمت 4هزار تومان قابل تهیه است.

کتاب «خانواده»، کتابی است 128 صفحه‌ای و مجموعه‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب، که ماحصل کار روی بیش از یکصد سخنرانی در جلسات خطبه‌خوانی عقد، نشست اندیشه‌های راهبردی با موضوع زن و خانواده، دیدار مداحان در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام علیها و جلسات با بانوان نخبه است.

دیدگاه‌های منحصر به‌فرد حضرت آیت الله خامنه ای در نوع نگاه ایشان به زن و نقش وی در خانواده و ارایه دادن الگوی جامع خانواده اسلامی برای جوامع بشری در این کتاب باعث شده است تا مخاطب آن، فقط زوج‌های جوان نباشند و هرکس می‌خواهد خانواده‌ای تشکیل دهد، یا تشکیل داده و در ابتدای راه است، یا سال‌هاست که زندگی مشترک را شروع کرده و اکنون در فکر زندگی مشترک فرزندان است، مخاطب آن باشد.

از ویژگی‌های این کتاب می‌توان نخست، به نوع نگاه اسلامی به زن و نقش او در خانواده و دوم ارایه دادن الگوی جامع خانواده اسلامی برای جوامع بشری اشاره کرد.

 
انتهای پیام/
حجم ویدئو: 3.48M | زمان ویدئو: 00:00:47

ارسال نظرات

آخرین اخبار