حجت‌الاسلام سیدمطهر علیزاده از موکب‌هایی که قصد دارند در مسیر پیاده روی اربعین حاضر شوند خواست تا با مراجعه به ستاد مردمی اربعین، شناسنامه دریافت کنند.

حجت‌الاسلام سیدمطهر علیزاده، رئیس ستاد مردمی اربعین استان قزوین در گفتگو با پایگاه خبری قزوین خبر اظهار کرد: کار شناسنامه دار کردن موکب‌های عزاداری، با همکاری ستاد عتبات عالیات استان قزوین، توسطستاد مردمی اربعین انجام می شود.

وی افزود: برای جلو گیری از برخی سوء استفاده ها باید وضعیت کاروان ها و موکب‌ها مشخص شود که در این راستا ستاد مردمی اربعین از سوی ستاد بازسازی در صدد شناسنامه دار کردن هیئت های مذهبی برای برپایی موکب ها است.

حجت‌الاسلام علیزاده تأکید کرد: هیئت هایی که می خواهند برای امسال و طی سال های آینده در عراق موکب داری کنند لزوما به ستاد مردمی اربعین مراجعه کنند تا برای آنان شناسنامه صادر شود.

وی افزود: با توجه به اینکه ما هر ساله شاهد افزایش تعداد زائرین برای پیاده روی اربعین حسینی هستیم باید نظمی در کاروان ها ایجاد شود تا شاهد کاهش مشکلات باشیم.

گفتنی است ستاد مردمی اربعین استان قزوین هم اکنون در خیابان نادری و در ساختمان ستاد عتبات عالیات شهرستان قزوین مستقر است.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار