برای دومین سال متوالی

کدخبر: 1455

دومین سوگواره رسانه ای «طریق الحسین» ،برای دومین سال متوالی با هدف استفاده ازظرفیت های گسترده رسانه ای برای ثبت و ترویج مفاهیم والای فرهنگ عاشورا و زیارت اربعین و اجرای پژوهشی تصویری در بیان عظمت، شکوه و وحدت مسلمانان و همچنین فراهم آوردن محفلی جهت ثبت سوغات سفر معنوی زیارت اربعین برگزار می شود.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر به نقل از دبیرخانه سوگوراه ،دومین سوگواره رسانه ای «طریق الحسین  » پیرامون پیاده روی عظیم مردمی در اربعینحسینی آغاز به کار کرد.

دومین سوگواره رسانه ای «طریق الحسین» ،برای دومین سال متوالی با هدف استفاده ازظرفیت های گسترده رسانه ای برای ثبت و ترویج مفاهیم والای فرهنگ عاشورا و زیارت اربعین و اجرای پژوهشی تصویری در بیان عظمت، شکوه و وحدت مسلمانان و همچنین فراهم آوردن محفلی جهت ثبت سوغات سفر معنوی زیارت اربعین برگزار می شود. 

این سوگواره به صورت مردمی و در پنج بخش عکس(عکاسی حرفه ای و عکس تلفن همراه) ،فیلم (مستند، کوتاه و نماهنگ)،پوستر،متون ادبی (شعر،داستان کوتاه،سفرنامه و خاطره )و بخش کودکان (کاردستی و نقاشی) در سطح ملی برگزار می شود.

به گزارش دبیرخانه سوگواره، شرکت در این سوگواره برای کلیه افراد اعم از آماتور وحرفه ای آزاد می باشد.

آخرین فرصت ارسال آثار به دبیرخانه سوگواره 15 دی ماه 1394 بوده و آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان در بهمن‌ماه 1394 برگزار خواهد شد. همچنین آثار برگزیده علاوه بر اینکه در حاشیه آیین اختتامیه سوگواره به نمایش گذاشته خواهند شد، در نمایشگاه های عمومی و تخصصی استانی، ملی و بین المللی نیز در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دومین سوگواره رسانه ای طریق الحسین علیه السلام ، جوایز متفاوت معنوی و ارزشمندی است که در کنار جوایز مادی به برگزیدگان اهدا خواهد شد؛ جوایزی همچون کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مجوز عکاسی با دوربین حرفه ای در عتبات عالیات و یا حرم مطهر امام رضا(ع) و قطعه سنگ مرمر ارزشمند حرم مطهر امام رضا(ع) خواهد بود که در نوع خود بی نظیر است.

علاقمندان می توانند جهت آشنایی با قوانین شرکت در سوگواره، ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.ArbaeenPortal.com  مراجعه و یا در ساعات اداری با دبیرخانه سوگواره به شماره 07132356315  و یا

02188176004 تماس حاصل نمایند.

پست الکترونیک دبیرخانه سوگواره:

info@arbaeenportal.com

soogvareh (16)

13

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار