شورای تبلیغات اسلامی قزوین با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛

کدخبر: 445

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور اطلاعیه ای از مردم خواست در استقبال از هیئت اعزامی از سوی دفتر مقام معظم رهبری برای معرفی رسمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین حضور یابند.

به گزارش قزوین خبر و به نقل از صبح قزوین؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین در بیانیه ای جزئیات مراسم استقبال از هیئت اعزامی رهبر معظم انقلاب به قزوین و همچنین مراسم تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین را تشریح کرد.

در این پیام آمده است:

مجاهدتها و تلاشهای ارزشمند مردم شریف قزوین چه در دوران مبارزات انقلابی و چه در سالهای دفاع مقدس٬ برگ افتخارآفرین دیگری بر دفتر قطور افتخارات علمی و سیاسی آن منطقه ی پر استعداد افزوده است.

بخشی از متن حکم مقام معظم رهبری در انتصاب حجت الاسلام عابدینی

رهبر حکیم وفرزانه انقلاب با عنایت به شایستگی های شخصیت علمی و عمل انقلابی حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ عبدالکریم عابدینی،  ایشان را  به عنوان نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه جدید قزوین منصوب کردند.

حجت الاسلام عابدینی که مسئولیت نهاد رهبری در دانشگاه های استان قزوین را نیز در کارنامه خود دارند و سال هاست شاهد خطبه های پر بار ایشان  در کسوت امام جمعه موقت شهر قزوین هستیم از شاگردان آیت الله جوادی آملی است و در حال حاضر مدرس دوره های تفسیر قرآن کریم و نهج البلاغه در حوزه و دانشگاه می باشد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین ضمن گرامیداشت ایام شهادت حضرت صدیقه ی طاهره فاطمه زهرا(س) از عموم  مردم  آگاه وهمیشه در صحنه استان، به ویژه همشهریان قزوینی دعوت می نماید با حضور خود در مراسم باشکوه استقبال از هیئت اعزامی از طرف مقام معظم رهبری وهمچنین معارفه نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه جدید قزوین مراتب تقدیر وتشکر خود را ازعنایات ویژه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی ) نسبت به این استان ابراز و همچنین تقدیر شایسته ی خویش را از نیم قرن خدمات فرهنگی ومعنوی حضرت آیت الله باریک بین به ویژه در طول زمان تصدی این جایگاه عظیم اعلام داشته وبا تبریک به حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ عبدالکریم عابدینی، به عنوان نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه جدید قزوین، حمایت، وفاداری وبیعت خود را نسبت به مقام وجایگاه  ایشان اعلام نمایند.

زمان مراسم استقبال: روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ ساعت ۱۰:۳۰  صبح از  میدان آزادی (سبزه میدان) به سمت مسجد النبی(ص)

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین

ارسال نظرات

آخرین اخبار