زنجیره انسانی دانشجویان در مقایل مجلس همزمان با بررسی CFT برگزار شد؛

کدخبر: 3575

دانشجویان دانشگاه‌های تهران در اعتراض به بررسی لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

دانشجویان دانشگاه‌های تهران در اعتراض به بررسی لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم که از آن به عنوان یک لایحه استعماری نام برده می‌شود در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

این تجمع کنندگان هیچ شعاری نمی‌دهند و تنها مقابل مجلس با پلاکارد‌هایی به سمت خیابان ایستاده اند.

در پلاکارد‌های مخالفان این لایحه نوشته شده است: نباید مجلس CFT را تصویب کند، نباید سرنوشت مشابه برجام را در کشور ایجاد کنیم، ما مخالفان لایحه CFT هستیم.

این تجمع با حضور نیرو‌های انتظامی و امنیتی در مقابل مجلس برگزار شده است. دانشجویان در مقابل مجلس زنجیره انسانی ایجاد کردند. قرار است امروز لایحه cft در صحن مجلس بررسی شود.

هم اکنون در جلسه غیر علنی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی این لایحه با حضور نمایندگان دولت و مجلس درحال بررسی است.

همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح امروز در جلسه علنی این لایحه را بررسی می‌کنند.

تجمع کنندگان در مقابل مجلس دست نوشته‌هایی شامل: حرف ملت ما نه به FATF، برخلاف برجام FATF حتی ضمانت هم ندارد، سکوت صدا و سیما تیشه بر ریشه امنیت ملی، نه به سانسور منتقدان FATF، خیانت به ملت در خانه ملت، مشکلات اقتصادی با FATF حل نخواهد شد، مجلس و دولت بیدار شوند، برجام هسته‌ای را برد FATF امنیت و اقتصاد را می‌برد، استقلال کشور را به بازی نگیرید، آقای لاریجانی نماینده مردم هستید یا نماینده دولت؟ FATF یعنی پایمال شدن خون شهدا، FATF خسارت جبران ناپذیر، حق شرط در سی اف تی یک دروغ بزرگ است، تصویب FATF مساوی با برجام دو، ایران با بصیرت ذلت نمی‌پذیرد، بزرگترین خیانت پناه بردن به دشمن، عامل افزایش قیمت دلار در ماه‌های اخیر اجرای الزامات FATF بود، FATF کار گروهی سیاسی برای تقویت اسرائیل در منطقه، تسلط کافر بر مسلمان حرام است قاعده نفی سبیل، آیا می‌دانید اعضای ارشد ناظر FATF چه کسانی هستند؟

اسرائیل، آمریکا و عربستان، FATF مجوز رسمی برای عملیات تروریستی، مجلس بر سر دو راهی کفایت یا خیانت، خیانت به ملت در خانه ملت، نه به لوایح استعماری FATF، خیانت برجام را تکرار نکنید، فایننشال تایمز: ایران با پذیرش FATF از اقتصاد مقاومت یعنی عدم وابستگی به غرب خارج می‌شود، سازش با ظالم جهنمی بزرگترین و بارزترین آثار جهنمی است شما از آن‌ها نباشید. صحیفه امام خمینی جلد دوم به دشمن پیام قدرت دهید نه پیام ذلت، قرارداد کاپیتالوسیون مدرن مساوی با FATF، آقای لاریجانی نماینده تحریم شوندگان هستید یا تحریم کنندگان؟ این است شعار ملت FATF خیانت، نه به FATF حفظ عزت ملی، اروپا دستور می‌دهد مجلس تصویب می‌کند، نتیجه اجرای ۳۸ بند از FATF چه شد آیا مشکلات بانکی و ارزی ما حل شد که حالا قرار است سی اف تی را تصویب کنید؟ ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم لکن از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی‌ها نجات نخواهیم یافت. صحیفه امام خمینی جلد ۱۵. در اوج جنگ اقتصادی لو دادن اطلاعات اقتصادی چرا؟ ایران می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد.

نیرو‌های امنیتی در مقابل مجلس در حال افزایش هستند. مردم و دانشجویان همچنین طومار‌هایی را در اعتراض به بررسی سی اف تی در مقابل مجلس در دست دارند.

همچنین دانشجویان شعار‌های الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، کیف‌های انگلیسی حامی FATF، تن دادن به FATF یعنی تکرار حادثه اهواز، نه به لوایح تامین امنیت تروریسم سر دادند.

زنجیره انسانی دانشجویان در مقایل مجلس همزمان با بررسی CFT برگزار شد

زنجیره انسانی دانشجویان در مقایل مجلس همزمان با بررسی CFT برگزار شد

زنجیره انسانی دانشجویان در مقایل مجلس همزمان با بررسی CFT برگزار شد

زنجیره انسانی دانشجویان در مقایل مجلس همزمان با بررسی CFT برگزار شد

زنجیره انسانی دانشجویان در مقایل مجلس همزمان با بررسی CFT برگزار شد

زنجیره انسانی دانشجویان در مقایل مجلس همزمان با بررسی CFT برگزار شد

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار