نوباوه در مسجد امام خمینی قزوین ابراز کرد: دشمن امروز به دنبال به سازش کشاندن و ایجاد تفکر لیبرالی در کشور است همانگونه که در برجام این کار را کرد دولت بجای سر دادن حقوق شهروندی جلوی حقوق‌های نجومی را بگیرد تا دوقطبی های کاذب در کشور شکل نگیرد.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر؛بیژن نوباوه نماینده سابق مردم تهران در مجلس شب گذشته (شنبه) در دوازدهمین یادواره بسیج رسانه در مسجد امام خمینی قزوین با اشاره به مناسبت سالروز تشکیل بسیج رسانه اظهار کرد: روز بسیج روز همه رسانه هاست و افرادی که از طریق رساندن رسالت های الهی در مسیر انتقال پیام دینی و انقلابی قدم برمیدارند، بسیجی هستند و مشمول رحمت الهی می شوند. 

وی در ادامه افزود: امروز با بررسی و علت یابی اینکه بسیج چیست و در اقتدار و حفظ نظام اسلامی چه نقشی دارد؟ ماندگاری انقلاب به واسطه چیست؟ علت تفاوت رسانه های ما با رسانه های خارجی در چیست، می توان رمز و راز پایداری و امنیت این انقلاب را طی 38 سال گذشته درک کرد. 

مدیرمسئول روزنامه عصر ایرانیان عنوان کرد: هیچ کجای دنیا کشوری را سراغ ندارید که بتواند با کمترین امکانات در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کند و نزدیک 38 سال پابرجا بماند و شعار مرگ بر استکبار سر دهد، این موارد نشان از وجود یک عنصر قدرتمند دارد که باید آن را به خوبی شناخته و از آن حفاظت کنیم. 

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) به پشتوانه حضور مردم در میدان مبارزه با ظلم و طاغوت حضور پیدا کرد و جمله معروف" آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند" را در تاریخ ماندگار کرد، این جمله امام راحل چنان سران آمریکایی را تحقیر کرد که امروز پس از گذشت سالها این جمله مثل یک عقده در گلویشان باقی مانده و پاسخی برای آن پیدا نکرده اند. 

این کارشناس سیاسی عنوان کرد: در نگاه مردم و سیاستمداران دنیا آمریکا کشوری است که اقتدار جهانی را داراست، 40 درصد سرمایه در گردش دنیا برای این کشور است، کل بودجه سال جاری آنها 618 میلیارد دلار است در صورتی که کل بودجه ما نیم میلیارد دلار هم نمی شود، بزرگترین ارتش و بیشترین نفوذ در کشورهای دیگر را دارد اما در مقابل ایران اسلامی زمین گیر شده است. 


وی اضافه کرد: چه عاملی باعث شده است که آمریکا با این اقتدارها و مولفه های قدرت در نگاه دیکر کشورها نتواند انقلاب مردمی 38 ساله ایران اسلامی را سرنگون کند در صورتی که کشوری در دنیا وجود ندارد که بیش از یک سال توانسته باشد در مقابل ظلم های آمریکا ایستادگی کند، رمز این ماندگاری در چیست؟ 

نوباوه با بیان اینکه ایستادگی در برابر استکبار جهانی سند افتخار ماست، ابراز کرد: غربی ها امروز معترفند که سهم ما با تاثیرگذاری ایران در معادلات جهانی یکسان نیست. 

وی بیان کرد: اگر در نگاه سیاستمداران دنیا پول، ارتش و نفوذ در کشورهای دیگر و زورگویی عامل قدرت است چرا ایران اسلامی امروز پس از گذشت 38 سال از انقلاب خود با دست خالی توانسته بدون این موارد و با کمترین امکانات مقاومت کند، هم اکنون دشمن به دنبال نابودی این عامل موفقیت ایران اسلامی است. 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس یاداور شد: جان کری وزیر امور خارجه امریکا در سخنان اخیر خود اعتراف کرد که ما با ایجاد داعش به دنبال ایستادگی در برابر ایران و کم کردن نفوذ و اقتدار این کشور در جهان و منطقه بودیم اما امروز با پیروزی های صورت گرفته در سوریه و عراق به هدف خود نرسیدیم و هم اکنون برای از بین بردن تروریست های داعش درمانده شده ایم. 

وی با بیان اینکه امنیت امروز ایران اسلامی از کجا شکل گرفته است؟ عنوان کرد: امنیت کشور فقط حاصل زحمات نیروهای ارتش، نیروی انتظامی و سپاه و بسیج و اطلاعات یا داشتن اسلحه نیست؛ بلکه حضور نیروهای مردمی جان برکف و همیشه در صحنه عامل امنیت پایدار و اقتدار ایران اسلامی است. 

این کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه مردم عامل برقراری امنیت پایدار هستند، گفت: چرا اسراییل با داشتن هزاران کلاهک هسته ای نتوانست مقابل مردم غزه ایستادگی کند؟ 

وی ادامه داد: امنیت امروز ایران اسلامی در جهان بی نظیر است و این مرهون حضور جبهه مردمی است، طی سالهای اخیر کشورهایی چون عراق و فلسطین و سوریه و حزب الله با الگوگیری از کشورمان و تشکیل بسیج مردمی توانستند مقابل زورگویی های آمریکا و تروریست های داعش ایستادگی کنند. 

نوباوه با اشاره به اینکه امنیت مردم پایه هم اکنون در منطقه تشکیل شده است، تصریح کرد: قدرت امروز ایران برخاسته از سلاح و قدرت نظامی نیست بلکه امنیت پایدار یک امنیت فرهنگی است تا یک امنیت نظامی محور؛ در این میان حضور و پشتیبانی مردم از نظام و رهبری عامل تشکیل این امنیت است. 

وی افزود: امروز استراتژیک سران امریکایی از بین بردن و ریشه کنی امنیت مردم محور در ایران است تا پشتیبانی ملت را از نظام و انقلاب و رهبری کمرنگ کند. 

مدیرمسئول روزنامه عصر ایرانیان ادامه داد: کشاندن ایران به تفکر سازش و تسلیم و ورود تفکر لیبرالی به کشور و در بین مسیولان از توطیه های استکبار جهانی است همانطور که برجام را حاصل تفکر سازش بود و به ایران تحمیل کردند. 

وی یادآور شد: امروز غربی ها به خوبی می دانند که بهترین مسیر از بین بردن و ریشه کنی امنیت مردم محور در ایران ایجاد اختلاف و تشکیل دوقطبی های کاذب در بین مردم است، هرکس مسلمان و دارای تفکر و عملکرد انقلابی است همراه مردم و رهبری است چه اصولگرا باشد و چه اصلاح طلب؛ هرکس در پوشش یکی از این جریانها به کشور خیانت کند انقلابی نیست. 


نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه به جای سردادن حقوق شهروندی جلوی حقوق های نجومی را بگیرید، گفت: ایران اسلامی امروز به میزانی در جهان صاحب قدرت است که مردم از همه چیز خود برای حفظ این انقلاب گذشت می کنند چرا مدیران با عملکرد منفعت طلبانه خود عامل تخریب نظام و انقلاب می شوند؟ 

وی ادامه داد: متخلف اصولگرا و اصلاح طلب یا این دولت و آن دولت ندارد امروز نظام ما به نیروی کارمحور نیازمند است و ملت ایران باید به جایگاهی برسد که وحدت در بین مردم و مسیولین حرف اول را بزند. 

این کارشناس سیاسی امنیتی که مردم پایه تشکیل آن نباشند را شکننده دانست و گفت: دشمن به دنبال از بین بردن وحدت مردم است؛ زیرا هیچ کشوری مثل ایران صاحب امنیت پایدار نیست و غربی ها تنها با از بین بردن این امنیت مردم محور می توانند با ایدیولوژی انقلابی و اسلامی مقابله کنند. 

وی ابراز کرد: باید بدانیم که هرکجا و هرنقطه از کشور ما که مورد هجمه و تخریب دشمن قرار گرفت ان نقطه عامل قوت ما و نقطه ضعف دشمن است. 

نوباوه در پایان گفت: امروز تفکر انقلابی حرف اول و اصلی را در کشور می زند و خط کشی های اصولگرایی و اصلاح طلبی صحیح نیست؛ هرکس در هر مقامی نوکری مردم را می کند آن فرد انقلابی است. 
انتهای پیام/صبح قزوین

ارسال نظرات

آخرین اخبار