فرمانده صهیونیست:

کدخبر: 267

مقامات رژیم صهیونیستی از واکنش احتمالی در برابر حمله تروریستی این رژیم به گروهی از اعضای حزب الله در قنیطره سوریه که به شهادت سردار الله دادی مستشار سپاه پاسداران نیز منجر شد، در هراس هستند.

به گزارش قزوین خبر، روزنامه "الشرق الاوسط" چاپ لندن نوشت : "یعقوب عمیدرور" به رادیو رژیم صهیونیستی گفت: برای انجام اینگونه عملیات باید به خوبی میزان برد و باخت بررسی شود.

وی افزود: "اگر ترور گروهی از فرماندهان حزب الله بُرد کامل به شمار بیاید، ترور یک ژنرال ایرانی باخت است؛ زیرا این کار اقدامی بسیار تحریک آمیز و حساب نشده است، و باید انتظار داشت که حتما پاسخی به آن داده خواهد شد؛ پاسخی که هیچکس از نوع و حجم آن اطلاع ندارد."

"بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعضای کابینه امنیتی این رژیم را برای انجام نشستی فوق العاده و بررسی خطرات پاسخ حزب الله، سوریه و ایران به تجاوزگری اخیر این رژیم به سوریه، فراخواند.

 

در همین راست "عبدالباری عطوان" نویسنده و روزنامه نگار سرشناس عرب امروز در مطلبی در روزنامه اینترنتی "رأی الیوم نوشت: اظهارات یک مسؤول اسرائیلی که گفته بود "ما قصد ترور ژنرال الله دادی را نداشتیم و فکر می کردیم که سرنشینان دو خودرو گروهی از مبارزان عادی حزب الله هستند" بیانگر این مسأله است که این رژیم از دست زدن به این جنایت پشیمان شده است.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار