عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم شورای اسلامی پیرامون به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش، آزادی موصل و پیروزی عراق در عملیات آزادسازی موصل به خبرنگار البرزبان گفت: نیروی مقاومت و حزب الله پس از فتح موصل، باید  به سمت مرزهای رژیم صهیونیستی توسعه یابد.

عطاءالله سلطانی‌ در ادامه اظهار داشت: اکنون که خوشبختانه با همکاری نیروهای بسیج و مردمی عراق و ارتش، موصل آزاد شده است؛ گروهک تروریستی داعش به دنبال پایگاه مستحکم دیگری می باشد که با یاری خدا به چنین هدفی دست نخواهند یافت.

وی به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی اشاره نمود و افزود: با به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی نمی توان گفت اساس داعش از بین می رود چراکه سرویس های جاسوسی غرب، داعش را حمایت می کنند و البغدادی فقط نماد داعش بوده است.

جریان مقاومت به مسیر خود ادامه دهد

این کارشناس برجسته خاطرنشان کرد: البته می دانیم که با یاری خداوند متعال و با انسجام نیروهای مردمی، تمامی گروه های تروریستی از جمله داعش که پشت پرده آنها مرتبط با رژیم صهیونیستی و آمریکایی است، به نابودی کشیده خواهند شد.

وی در پایان پیرامون مقاومت و مبارزه در کشورهای عراق، سوریه و یمن عنوان کرد:  راه مقاومت و مبارزه در کشورهای عراق، سوریه و یمن باید از طریق حمایت های سیاسی،معنوی و انسانی تقویت شود و جریان مقاومت به مسیر خود ادامه دهد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار