دانشجوی دکتری پژوهشگاه ژنتیک گفت: صندوق رفاه دانشجویی وام دکتری دانشجویان دکتری پژوهشگاه‌ها را حذف کرد.

به گزارش گزارش سرویس اقتصادی قزوین خبر، به نقل از مهر، جواد زمانی در خصوص حذف وام دانشجویان دکتری پژوهشگاه‌ها گفت: چند ماه پیش وزارت علوم تحقیقات و فناوری دستور العملی به دانشگاه ها ابلاغ کرد که براساس آن وام پژوهانه دانشجویان دکتری به وام دکتری تبدیل شده که ماهانه از طریق صندوق رفاه دانشجویان پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس این اطلاعیه دانشجویان متقاضی وام در انتظار ثبت نام و ارسال لیست به صندوق رفاه دانشجویان بودند که اعلام شد فکسی از صندوق رفاه مبنی بر اینکه دانشجویان پژوهشگاه اسامی خود را برای دریافت وام ارسال کنند، نیامده است و در پیگیری از کارشناس پژوهشگاه های صندوق رفاه مشخص شد که این وام ظاهرا به دانشجویان دکتری پژوهشگاه ها تعلق نمی گیرد.

دانشجوی بیوتکنولوژی گیاهی پژوهشگاه ژنتیک افزود: دانشجویان دکتری پژوهشگاه ژنتیک، دکتری روزانه دولتی هستند و باید این وام به آنها تعلق بگیرد مانند سایر دانشگاه ها و اسامی آنها برای دریافت وام پژوهانه به صندوق رفاه ارسال شود.

گفتنی است، صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرده بود، معاونین دانشجویی دانشگاه‌های دولتی تا ۲۷ دی فرصت دارند اطلاعات دانشجویان خود را برای دریافت وام دکتری تکمیل یا اصلاح کنند.

بنابر اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تاریخی که برای ارسال لیست دانشجویان دکتری برای دریافت تسهیلات اعلام شده به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و به اطلاعاتی که بعد از تاریخ فوق یا بصورت نادرست ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار