امروز و فردا روزهایی مهم برای بیت‌الغزل است.

نظرخواهی بیت‌الغزل به‌عنوان یک حرکت بی‌طرفانه و غیرسیاسی با هدف *کاهش اثرگذاری سیاسی بر انتخاب وزیر آموزش و پرورش* دولت آینده و تقویت *گفتمان مشارکت و مطالبه‌گری* در جامعه فعالان فرهنگی، فردا هم‌زمان با پایان رای‌گیری انتخابات ریاست جمهوری پایان می‌یابد. در مرحله بعد تعداد قابل توجهی از برگزیدگان این نظرسنجی که در مجموع امتیاز بیشتری را کسب کرده‌اند بدون رتبه‌بندی معرفی خواهند شد. سپس از این عزیزان درخواست خواهد شد فارغ از این‌که خودشان تمایلی به تصدی سمت وزارت دارند یا خیر، در پاسخ به اعتماد جامعه تعلیم و تربیت برنامه‌شان پیشنهادی‌شان برای اداره و تحول در نظام آموزشی را دست‌کم به‌عنوان یک صاحب‌نظر حوزه تعلیم و تربیت در اختیار بیت‌الغزل قرار دهند. برنامه‌های ارائه شده، بر روی سامانه بیت‌الغزل منتشر خواهد شد. 

*امروز و فردا روزهایی مهم برای بیت‌الغزل است.* هر چه‌قدر تعداد مشارکت‌کنندگان در نظرسنجی در مدت باقی‌مانده بالاتر رود،‌ تنوع دیدگاه‌ها و در نتیجه *قدرت اثرگذاری جمعی جامعه تعلیم و تربیت* بر انتخاب وزیری شایسته افزایش خواهد یافت.

بسیار ممنون خواهیم بود که با انتشار(مجدد) *پوستر بیت‌الغزل، پیوند نظرخواهی و نوشتن توصیه‌ای کوتاه*، فعالان تعلیم و تربیت(ازجمله معلمان، مدیران مدارس، دانشجومعلم‌ها، پژوهشگران، فعالان حوزه کسب و کارهای آموزشی و همه ذی‌نفعان آموزش و پرورش) را به ثبت نزدیک‌ترین گزینه پیشنهادی‌شان برای تصدی مقام وزارت آموزش و پرورش در دولت آینده در سامانه نظرخواهی بیت‌الغزل دعوت کنید.

هم‌چنین اگر هنوز پیشنهادی را ثبت‌نکرده‌اید، نام نزدیک‌ترین فرد شایسته‌ای که در ذهن دارید را در سامانه ثبت کنید و مجموعه بیت‌الغزل را از پیشنهاد کارشناسی‌تان بهره‌مند سازید:
ed1.ir/bq4

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار