رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین از اعزام 5 موکب به مناطق سیل‌زده لرستان خبر داد.

حامد کبودوند، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی قزوین اظهار کرد: پس از دستور سردار سلیمانی و همچنین فراخوان ستاد بازسازی عتبات عالیات در کشور، تلاش شد تا موکب‌های قزوین نیز برای کمک به سیل‌زدگان در لرستان آماده شوند.

وی افزود: ظرف سه روز گذشته 5 موکب از قزوین با تمام امکانات برای حضور در مناطق سیل ‌زده اعلام آمادگی کرده اند .

کبودوند تصریح کرد: این 5 موکب به صورت ترکیبی و در قالب یک موکب در مناطق سیل زده حضور پیدا میکنند و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش خواهد شد تا با تمام قوا به مردم در مناطق سیل‌زده خدمت کنند.

وی عنوان کرد: بخشی از خادمین موکب، روز گذشته به مناطق اعزام شده‌اند و ظرف دو روز آینده نیز ما بقی افراد و موکب‌های داوطلب به لرستان اعزام خواهند شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین تأکید کرد: همچنان آمادگی لازم برای حضور موکب‌های بیشتر در مناطق سیل‌زده وجود دارد و مسئولین موکب‌ها می توانند جهت اعزام با سعید خورشیدی مسئول ستاد مردمی اربعین هماهنگ شوند.

وی در پایان یادآور شد: مردم خیر نیز می‌توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق سامانه*233# (بخش اربعین) واریز و کمک های غیرنقدی خود را به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین به آدرس قزوین، خیابان ولیعصر کوچه طریقت تحویل دهند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار