کبودوند خبر داد:

کدخبر: 3764

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین از آغاز طرح بازسازی حرم مطهر طفلان مسلم(س) از هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر؛ حامد کبودوند رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات در حاشیه همایش تجلیل از خادمان ستادبازسازی عتبات عالیات استان قزوین در گفت‌وگویی با اعلام این خبر اظهار کرد:  طرح توسعه حرم طفلان مسلم(س) بعد از چندین سال کار کارشناسی مصوب شده و از هفته آینده عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

وی افزود: هم اکنون مساحت حرم مطهر 3 هزار و 700 متر است که با اجرای این طرح به بیش از 23 هزار متر خواهد رسید.

کبودوند ادامه داد: مردم استان قزوین از دیربازخود را در قبال بازسازی حرم طفلان مسلم مسئول می دانستند و ارادت خاص مردم به استان قزوین  به این حرم مطهر و طفلان، مربوط به چندسال اخیر نیست بلکه از دیرباز شاهد حضور مردم قزوین در شهر مسیب و عرض ارادت به این طفلان هستیم.

رئیس ستادبازسازی عتبات  عالیات استان قزوین اضافه کرد: در این طرح شاهد توسعه همه جانبه حرم بوده و تمام ساخت و سازها بر اساس طرح جامع توسعه خواهد بود.

وی بیان کرد: اجرای این طرح نیازمند همت علوی و همراهی همیشگی مردم است و تلاش خواهد شد تا در حد امکان از تمام ظرفیت‌های استان قزوین برای توسعه حرم استفاده شود .

گفتنی است استان قزوین از سال 82 مسئول بازسازی حرم دو طفلان مسلم(س) در شهر مسیب عراق بوده است و تا به امروز نیز با همت خیرین و عاشقان اهل بیت(س) در قزوین شاهد اقدامات ارزنده‌ای در این شهر بوده‌ایم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار