جمعی از هنرمندان دراین اثر تلاش نمودند تا پیام مقام معظم رهبری خطاب به جوانان آمریکای شمالی و اروپا را از منظری نو و در قالبی جدید بازنمایی نمایند.

به گزارش سرویس قزوین خبر؛این نماهنگ با همکاری جمعی از دانشجویان به معرفی کشور ایران از دریچه قاب های تصویری پرداخته است. ساخت این کلیپ 8دقیقه ایی که به مناسبت تبریک سال نو به جوانان و مخاطبان غیر ایرانی می باشد، در اسفند سال گذشته صورت گرفته است. به ایران خوش آمدید تلنگری است به تصورات قالبی و ذهنی، ساکنان کشور های مختلف خارجی که تاکنون به ایران سفر نکرده  ودر معرض تبلیغات منفی علیه ایران و اسلام می باشد.

به نقل از یادگاری کارگردان "به ایران خوش آمدید" : این اثر سعی در تغییر نگرش و دیدگاه افرادی که تحت تاثیر رسانه های خارجی در رویارویی با کشور ایران، مردمانش، فرهنگ وتمدن آن میباشند، دارد. این نماهنگ که به صورت خود جوش مابین جمعی از جوانان ایرانی به زبان انگلیسی تولید و در حال پخش می باشد در تلاش است تا پیام مقام معظم رهبری خطاب به جوانان آمریکای شمالی و اروپا را از منظری نو و در قالبی جدید بازنمایی دهد.

وی در انتها افزود: نادر طالب زاده (مستندساز و کارشناس رسانه) و مرضیه هاشمی (مجری خبر شبکه پرس تی وی) نیز با به اشتراک گذاردن اثر در صفحه فیس بوک خود در نشر این نماهنگ خود را سهیم کردند.


نماهنگ "به ایران خوش آمدید" به نویسندگی و کارگردانی محمد حسن یادگاری و تهیه کنندگی میرمحمد مهد مدیرزاده به مناسبت بهار 94 در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی منتشر و با استقبال  30 هزار مخاطبی رو به رو شده است.

  یادگاری توانست با همکاری  سیامک سازگار(فیلمبردار)،  آرین ابراهیمی زاده؛ محمد رضوانی(دستیارکارگردان)، علی محرابی(روابط عمومی)،  علی محرابی، محمد حسن یادگاری، محسن رضوی نیا، محمد سرفرازی، حدیث صفری، سعیده راعی، بهاره نائینی، زهرا کرمی(بازیگران)،  شیرین معصومی(هماهنگی و برنامه ریزی) و موسسه فرهنگی هنری شمیم مبین فرداد(مجری طرح)، "به ایران خوش آمدید" را در آخرین روز های زمستان سال 93 تولید نماید.

انتهای پیام/

حجم ویدئو: 31.70M | زمان ویدئو: 00:07:55

ارسال نظرات

آخرین اخبار