استاندار قزوین:

کدخبر: 4300


استاندار قزوین گفت: استان قزوین یک درصد جمعیت کشور را دارا می باشد، ولی ۱۰ درصد المپین های اعزامی کشور را تشکیل داده است، موفقیتی که امید است با مدال های خوش رنگ هم همراه شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین عصر روز دوشنبه در مراسم بدرقه کاروان استان قزوین به مسابقات المپیک و پارالمپیک 2024 پاریس که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: ورزشکاران عزیز استان قزوین که به مسابقات المپیک و پارالمپیک اعزام می شوند انسان‌های کامل از حیث موفقیت در عرصه ورزش و تقید به رعایت اخلاق و خلق حسنه هستند و الگویی بسیار مناسب برای نسل جوان هستند.

وی افزود: تواضع، فروتنی و عشق و محبت به دیگران یکی از مهم ترین خصوصیت های ورزشکاران استان است و امیدواریم همواره موفق و سربلند باشند. از ملت قهرمان پرور و افتخار آفرین قزوین که پرورش دهنده، حامی و پشتیبان بسیاری از نام آوران و افتخار آفرینان کشور در بسیاری از حوزه ها به ویژه ورزش هستند، تشکر می‌کنم و امیدوارم این موفقیت‌ها روز به روز افزایش یابد. استان قزوین یک درصد جمعیت کشور را دارا می باشد ولی 10 درصد المپین‌های اعزامی کشور را تشکیل داده است، موفقیتی که امید است با مدال های خوش رنگ هم همراه شود.

استاندار قزوین با بیان اینکه این ورزشکاران نشان دادند در هر شرایط و امکانات و با وجود تمامی کمبود و کاستی می توان با تلاش، نتیجه گرفت، اظهار داشت: همین که کسی فخر حضور در المپیک را در بین میلیون‌ها نفر کسب می‌کند نشان دهنده استعداد، هوش بالا، همت، پشتکار، تخصص و روحیه بالا است و باید قدردان این ورزشکاران بود.

اعلایی با بیان اینکه ورزشکاران با تمام توان در مسیر اعتلای ایران عزیز فداکاری می‌کنند، افزود: آیت الله رئیسی هم جان و آبروی خود را فدای تعالی ایران کرد و نامش در تاریخ ایران جاودانه شد و خوشا به حال کسانی که در عرصه های مختلف برای ایران فداکاری کنند و نامشان در این جغرافیا ماندگار می شود.

منبع: تسنیم

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار