امیرعلی اکبری:

کدخبر: 3638

مبارز مشهور ایرانی گفت: واخئف چچنی در چند مرحله به ایرانیان توهین کرده و من قصد دارم تا جواب این اراجیف را در رینگ مبارزه به او بدهم، این جنگ جبهه مقاومت با تکفیر است اما این بار در قفس!

امیرعلی اکبری مبارز مشهور MMA (هنرهای ترکیبی رزمی) در گفتگو با خبرنگار ورزشی سراج24 گفت: وضعیت مصدومیتم بعد از مبارزه آخر با خرس لهستانی بهبود پیدا کرده و در حال حاضر تمریناتم را در دو نوبت صبح و عصر تا رسیدن به آمادگی کامل برای مبارزه پیش رو با حریف چچنی ادامه میدهم.

وی افزود: مبارزه‌ی آتی بر سر کمربند قهرمانی سازمان ACB است که حساسیت زیادی از هم اکنون در این لیگ ایجاد کرده و آنها با همه امکانات بسیج شده‌اند تا  این عنوان را در روسیه نگهدارند اما هدفم این است که با کمربند قهرمانی به ایران برگردم.

علی اکبری با بیان این‌که  واخئف چچنی از وهابیون تندرو روس است ادامه داد: او در چند مرحله به ایرانیان توهین کرده و من قصد دارم تا جواب این اراجیف را در رینگ مبارزه به او بدهم، این جنگ جبهه مقاومت با تکفیر است اما این بار در قفس!

این مبارز MMA در پایان اضافه کرد: منابع خبری داخل سازمان ACB به من خبر داده‌اند که رمضان قدیروف به همراه ولادمیر پوتین تماشاگر ویژه این دیدار خواهند بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار