با حضور تیم های بزرگسالان و پیشکسوتان استان

کدخبر: 168

این دوره از مسابقات با هدف تعیین سطح تیم های زورخانه ای بزرگسالان استان روز جمعه 5 دی ماه جاری باحضور پیشکسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای قزوین و علاقمندان به این رشته تاریخی در زورخانه شهید رجایی قزوین برگزار گردید.

 به گزارش قزوین خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ؛ این دوره از مسابقات با هدف تعیین سطح تیم های زورخانه ای بزرگسالان استان روز جمعه 5 دی ماه جاری با حضور حمیدرضا اعرابی (دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای)، محمد نجات مهر (مشاور پیشکسوتان فدراسیون)، مشهدی آقایی (مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین)، معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین، شهردار و مسئولین شورای اسلامی شهر شریفیه، اصحاب رسانه، پیشکسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای قزوین، خانواده های ورزشکاران و علاقمندان به این رشته تاریخی در زورخانه شهید رجایی قزوین برگزار گردید.
سرانجام در این مسابقات که با حضور رضا قدیانی (سرپرست فنی)، مهدی تمولی (داور مرشدی)، امیر صلواتی (داور)، غلامرضا یوسفی (داور)، سعید فیضی (داور) محمد پورعباس (متصدی داوری الکترونیک) قضاوت می شد تیم زورخانه ای بزرگسالان قزوین با 157 امتیاز و مرشد این استان با 20/17 امتیاز به کار خود پایان داد.
شایان ذکر است اعضای داوری فدراسیون پس از اجرای آیین های پهلوانی و زورخانه ای توسط تیم پیشکسوتان این استان نیز امتیاز 9 را برای این تیم منظور نمودند. 
گفتنی است در پایان این رویداد ضمن تجلیل از علی چگینی، احمد بامشاد، اسداله افراخته، محمد قاسمی، مهدی طاهری و امیر خسته وند به عنوان پیشکسوتان این استان توسط محمد نجات مهر و منوچهر عطاء الهی (مدیر عامل و رییس هیئت مدیره موسسه ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشهای باستانی و کشتی پهلوانی کشور) هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.

ارسال نظرات

آخرین اخبار