سراج24

کدخبر: 752

از حضور پررنگ شاعران دین ستیز ترانه های شاهین نجفی مرتد تا فروش داستان های جنسی با مجوز ارشاد!

 
 
 

 

 
به گزارش سرویس هنری قزوین خبر؛
 
درغرفه یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس در نمایشگاه کتاب اقدام به توزیع کتابی نموده است که در آن از عبارت جعلی "خلیج عربی" به جای"خلیج فارس" استفاده شده است!

توزیع کتاب با عنوان خلیج عربی!
درغرفه یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس در نمایشگاه کتاب اقدام به توزیع کتابی نموده است که در آن از عبارت جعلی "خلیج عربی" به جای"خلیج فارس" استفاده شده است!
اشعار مبتذل و پوچ گرا
در نمایشگاه کتاب امسال یکی از انتشاراتی ها با عنوان (ن) اقدام به توزیع  کتاب"دم های بی وا دم" نوشته "علی اکبر یاغی تبار" حاوی اشعاری با مضمون "ابتذال" ، "پوچ گرایی" و... نموده است.
شاعر مذکور از شعرای دین‌ستیز بوده که در قبلا کتاب"جوانمرگ نامه" وی به دلیل مبتذل بودن جمع آوری شده است.
شاعر شاهین نجفی مرتد در نمایشگاه کتاب
سید مهدی موسوی که شاعر اصلی ترانه های شاهین نجفی مرتد می باشد امسال در نمایشگاه کتاب دولت اعتدال حضور پررنگی داشته است.
در همین راستا کتابی از نامبرده با عنوان "انقراض پلنگ ایرانی با افزایش بی رویه تعداد گوسفندان" و " با موش ها" توسط نشر (ن)در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی تهران توزیع شده است.
موسوی در این کتاب ها اشعاری با مضمون "روابط جنسی"، "توهین به مقدسات"، "همجنس بازی"، توهین به انقلاب اسلامی"، "تمسخر نیروهای امنیتی" و "سیاه نمایی علیه نظام" با استفاده از الفاظ رکیک و غیراخلاقی سروده است.
سید مهدی موسوی سال گذشته به اتهام تبلیغ علیه نظام و توهین به مقدسات از طریق ارتباط با شاهین نجفی خواننده مرتد بازداشت شده بود. یکی از شعرهای مجموعهٔ «پرنده کوچولو؛ نه پرنده بود! نه کوچولو!» متعلق به وی در سال ۱۳۸۹ توسط شاهین نجفی به نام «شاعر تمام شده» به صورت موزیک اجرا شده است!
باز هم سادیسم جنسی با مجوز ارشاد
در نمایشگاه امسال دولت تدبیر و امید  کتاب "بی وفایی در روابط زناشویی" نوشته "منصور فتحی" توسط انتشارات "جامعه شناسان" توزیع شد که در این کتاب به بهانه آسیب شناسی در ارتباط نامشروع میان زنان و مردان متاهل، نویسنده به انتشار داستانهایی پرداخته است که سراسر حاوی مطالب مبتذل و داستانهای بدون سانسور از ارتباطات نامشروع می باشد.
یک شاعر پوچ سرای دیگر در نمایشگاه
یغما گلرویی شاعر ترانه های شاهین نجفی مرتد که خود نیز از شعرای "جنسی سرا" می باشد در نمایشگاه امسال کتاب تهران حضور دارد و کتب منحرف نامبرده به فروش می رشد.
انتشارات (ن) به فروش و توزیع اشعارغیر مجاز "یغما گلرویی" می پردازد . نامبرده  که علاقه خاصی به مسائل جنسی دارد اخیرا از اینکه گلشیفته فراهانی در انظار عمومی برهنه شده حمایت کرده بود!

فروش کتاب مستهجن و همجنس بازی در نمایشگاه کتاب

در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب ودر پی ادعای علی جنتی مبنی بر ممنوع الورود بودن برخی کتب شاهد تناقض حرف با عملی دیگر از وزارت ارشاد شدیم ، یکی از این اعمال فروش کتاب های همجنس بازی با تصاویر  مستهجن آمریکایی در نمایشگاه کتاب است !

 ناشران لاتین کتابهای  قابل توجهی با موضوع هنری- اجتماعی - رمان - کمیک استریپ - موسیقی و ... در روئیت همگان قرار داده اند و در حالی عرضه می شود که  این آثار شامل تصاویر مستهجن و عریان مردان و زنان می‌باشد.
 
در این کتب می توان به کتاب لس آنجلسی تعدادی دیگر اشاره نمود، که  به سبک زندگی مردم آن شهر -فستیوال و همایشها - تفریحات و ... پرداخته که سکس و عریانی نیز از جذابیتهای مردم آن شهر تعریف شده است .
انتهای پیام/

 
 

ارسال نظرات

آخرین اخبار