نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:

کدخبر: 741

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید صداو سیما فضا را برای ورود نیروهای هنرمند حزب اللهی و متدینین فراهم کند.

 

به گزارش سرویس هنری قزوین خبر؛فاصله بسیار فراوان زندگی خصوصی برخی هنرمندان از سبک زندگی خانواده ایرانی و عدم توجه آنها به هنجارهای مورد پذیرش و احترام جامعه از جمله آسیب هایی است که متاسفانه باید گفت که همراه قاطبه جامعه هنری ما می باشد این موضوع زمانی خطرناک تر می شود که این هنرمندان با استفاده از رسانه ای چون صدا و سیما نیز به محبوبیت و شهرت فراوان دست یافته باشند.


فعالیت های زرد در شبکه‌های مجازی، رفتارهای ناهنجارانه و موارد بسیار از این هنرمندان باعث ایجاد یک سردرگمی بین بیساری از افراد جامعه شده است. به همین جهت و به واسطه لطمه ایی که به اعتماد عمومی جامعه از این ناحیه وارد شد خبرنگار فرهنگی سراج24 با حجت الاسلام سید مرتضی حسینی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت‌وگویی کرده است که در ادامه می‌خوانیم.

سید مرتضی حسینی با بیان اینکه متاسفانه از ابتدا در زمینه های مختلف هنر چون موسیقی ، نمایش، تئاترو اجرا نیروهای متدین ما ورود نکرده اند و متولیان امر نیز چندان جهت پرورش نیروهای متدین هنرمند اهتمام نداشته اند، اظهار داشت:  با تفکرات غربی بیشتر هنر ما اداره شده و بر همین تفکر نیز هنرمندان پرورش یافته اند گرچه این امر مطلق نیست و  نیروهای ارزشی اثرگذاری که با هنرشان اهداف و آرمانهای انقلاب را محقق کرده اند اما در اقلیت هستند، لذا ما دچار مشکل در این زمینه هستیم.

دبیر اول کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در این بین هستند افرادی با عقده های فروخورده ایی که پس از شهرت و کسب محبوبیت آن‌هم از رسانه ملی این کشور به غرب پناهنده شده اند و رسانه های آنان را در مبارزه علیه نظام یاری داده اند و یا مسائل اخلاقی ایجاد کرده اند و بعضا  مسائل خانوادگی خود را به سطح جامعه کشانده اند. به همین جهت بنده معتقدم صداو سیما باید یک بازنگری کلی در جذب این مجریان و آنتن دهی به آنها داشته باشد.

نماینده مردم قزوین در مجلس در پایان تاکید کرد: باید صداو سیما فضا را برای ورود نیروهای هنرمند حزب اللهی و متدینین فراهم کند.

انتهای پیام/سراج24

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار