مسئول روابط عمومی موسسه مهد قرآن:

کدخبر: 994

فاطمه اسماعیلی: حفظ تخصصی کل قرآن و تدبر در آیات یکی دیگر از امتیازات این مجموعه است که قرآن پژوهان با کمک استاد الهی زاده و در قالب چهار جلد کتاب به تفسیر عمیق آیات الهی و فهم قرآن می پردازند.

فاطمه اسماعیلی، مسئول روابط عمومی موسسه مهد قرآن در گفت و گوی با خبرنگار مذهبی قزوین خبر در توضیح این موسسه مردم نهاد گفت: حدود 11 سال از همکاری بنده با این مجموعه قرآنی می گذرد، مجموعه ای که به کمک مردم خیر و قرآن پژوهان تامین هزینه می شود و این در حالی ست که کادر اداری و مربیان آن کاملا به صورت رایگان خدمت رسانی کرده و هیچ مبلغی برای کلاس های آموزشی از شرکت کنندگان دریافت نمی شود که این مساله یکی از وجه تمایزات موسسه مهد قرآن با سایر مراکز آموزشی قرآن می باشد.

وی ادامه داد: این مجموعه با پذیرش خواهران و برداران سه تا 45 سال مشغول به فعالیت می باشد که البته حضور خواهران چشم گیر تر بوده است.

اسماعیلی با اشاره به یکی دیگر از قابلیت های این مرکز آموزشی عنوان کرد: حفظ تخصصی کل قرآن و تدبر در آیات یکی دیگر از امتیازات  این مجموعه است که قرآن پژوهان با کمک استاد الهی زاده و در قالب چهار جلد کتاب به تفسیر عمیق آیات الهی و فهم قرآن می پردازند.

مسئول روابط عمومی مهد قرآن با بیان اینکه مسئولین استانی وظایف خاص خود را در جهت رونق بخشی به مراکز قرآنی دارند ابراز داشت: گذشته از وظایف مسئولین تمامی کارها به مدد خدای متعال انجام شده و تا امروز 23 مکان از طرف مردم در اختیار این موسسه قرار داده شده است.

وی اقدامات صورت گرفته در سطح استان را مناسب شان و جایگاه قرآن ندانست و توضیح داد: هنوز به برنامه های درخوری برای قرآن کریم نرسیده ایم و لازمه ی این مساله ایجاد وحدت و یکدلی میان قشر دغدغه مند است؛ موسسات قرآنی خوب کار می کنند اما نیاز است که یک برنامه ی مناسب و منسجمی اجرایی شود.

اسماعیلی هدف برگزار کننده های همایش های قرآنی را عاملی مهم در تاثیر گذاری این قبیل برنامه ها خواند و تشریح کرد: متاسفانه همایش های قرآنی خروجی خاصی نداشته و بسیاری از آن ها  به صورت روتین برگزار می شود؛ اما در این بین چند سال پیش برنامه ای با حضور استاد پرهیزکار در مجموعه مهد قرآن برگزار شد که مدت ها بعد یکی از حافظان استانی جرقه ی حفظ قرآن خود را، شرکت در این مراسم دانست که این مصداق یکی از برکات چنین همایش هایی می تواند باشد.

این مسئول در پایان با اشاره به برنامه های مناسبتی ماه رمضان گفت: هر روزه از ساعت 10 تا 11/30برنامه قرائت قرآن، تجوید خوانی و تدبری در قرآن در نهج البلاغه در شبستان امیرالمومنین برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار