مسئول هیئت فاطمیون:

کدخبر: 894

طیبه گلدوزها: آشنایی زن مسلمان شیعی با سیره حضرت زهرا، بصیرت افزایی و عملیاتی کردن سخنان رهبری از مهم ترین اهداف این مجموعه به شمار می روند.

سرویس فرهنگی قزوین خبر گزارش می دهد:

جرقه احساس مسئولیت میان خود و دوستانش را انگیزشی برای شروع کار می داند؛به گفته ی وی " ارائه الگوی صحیحی از زندگی یک زن مسلمان" اصلی ترین دغدغه مجموعه ب ه شمار می رود؛ مجموعه ای که از شهریور سال 90 با عنوان "هیئت دانشجویی فاطمیون" تشکیل شد.

"طیبه گلدوزها" مسئول این هیئت، با بیان اینکه عنوان دانشجویی به معنای مختص بودن مجموعه برای  قشر دانشجو نیست گفت: جوانان، مخاطبین اصلی این مجموعه را تشکیل می دهند.

2307

وی با اشاره به نیازهای رایج جامعه تصریح کرد: نیازسنجی یک از مهم ترین برنامه های هیئت محسوب می شود که به دنبال آن، اساتید برجسته ای در خصوص مباحث درنظر گرفته شده دعوت می شوند، خانم چراغی به عنوان یکی از اساتید مدعو جلساتی را با محوریت خانواده و عفاف و حجاب برگزار کردند؛ مهدویت و سیر مطالعاتی شهید مطهری از جمله دیگر موضوعات محوری جلسات هفتگی به شمار می رود.

این کارشناس ارشد فقه و حقوق با تاکید بر اینکه  اصلی ترین موضوع و دغدغه این هیئت " زن و خانواده" می باشد، ابراز داشت: آشنایی زن مسلمان شیعی با سیره حضرت زهرا، بصیرت افزایی و عملیاتی کردن سخنان رهبری از مهم ترین اهداف این مجموعه به شمار می روند.

گلدوزها در توضیح محتوای جلسات هفتگی هیئت فاطمیون گفت: در آغاز جلسه صفحه ای قرآن به همراه تفسیر توسط افراد حاضر قرائت می شود سپس به مباحثی چون آموزش احکام مصور، بیان مطالب روز اجتماعی و در پایان طرح محوریت اصلی جلسه و مباحثه پیرامون آن پرداخته می شود.

وی یادآور شد: هیئت فاطمیون با ثبت در سازمان تبلیغات، کانون کوثر نجابت، سازمان معاونت جوانان و هم چنین مجموعه بنیاد زنان محجبه استان مشغول به فعالیت می باشد که علاوه بر جلسات هفتگی اقداماتی نظیر دیدار با علما و برگزاری جشن های میلاد ائمه انجام می هد.

 

انتهای پیام/ 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار