شامگاه یک شنبه

کدخبر: 87

شامگاه یک شنبه چهارمین نشست فعالان فرهنگی با حضور تعداد زیادی از فعالان فرهنگی و نمایندگان هیئت های مذهبی استان قزوین برگزار شد.

به گزارش قزوین خبر، شامگاه یک شنبه چهارمین نشست فعالان فرهنگی جبهه فرهنگی استان قزوین با حضور تعداد زیادی از فعالان فرهنگی و مسئولان هیئت های مذهبی در حسینیه شهید آشتیانی مجتمع طلائیه برگزار شد.

در این مراسم ابتدا حجت الاسلام سید مهدی خضری به عنوان مقمه و عرض خیر مقدم نسبت به مهمانان اظهار کرد:در روایات است که اگر قلب های شیعیان مجتمع شود دیدار ما به تاخیر نمی افتد.
وی افزود: احساس می کنم که علاوه بر این ۴۶ هیئت که به صورت رسمی در برنامه شب وداع کار می کردند بسیاری دیگر از افراد و قلوب در کنار هم قرار گرفتند و هر کس وظیفه ی خود را به خوبی انجام داد.

خضری گفت: نزدیکی قلوب را در این چند روز مشاهده کردیم و دیدیم که افراد زیادی در همین چند روز با هم دوست شدند تا کار های مراسم به خوبی پیش برود.

 

در ادامه این مراسم حجت الله مددخانی به ارایه گزارشی مبنی بر چگونگی انجام سومین برنامه شب وداع پرداخت و گفت: از یک ماه پیش جلسات برنامه شب وداع برگزار شده است و معین شد که بنده دبیر اجرایی مراسم را تحویل بگیرم.

وی افزود: از یک ماه پیش مشورت ها و رایزنی ها صورت گرفت و تلاش شد که امسال رویکرد جدیدی نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

دبیر اجرایی برنامه شب وداع خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دو سال است برنامه شب وداع در قزوین برگزار می شود باید خیلی از کاستی ها در این برنامه برطرف می شد که تا حدی این امر محقق شد.

مددخانی گفت: هدف از این برنامه اجتماع هیئت های قزوینی بوده است و هدف اصلی پای کار آوردن تمامی هیئت های قزوینی بوده است که در این زمنیه موفق عمل کرده ایم.

وی ادامه داد: کارهای مختلفی را به هر 46 هیئت سپرده بودیم که در این برنامه اسم هیئت زیاد مهم نبوده است و  همدلی و صمیمیت در بین هیئت های قزوینی مهم بوده است.

در ادامه حسین یکتا صحبت های خود را آغاز کرد و گفت: در جنگ نرم هنگامی که دشمن فرزندان ما را تهدید می کنند تنها خداوند می تواند به مردم کمک کند و در ماه رمضان آمده ایم تا از این ماه انرژی و از امام علی (ع) توحید و حکمت در این عرصه دست یابیم.

وی افزود: درانجام کار ها نیت خیلی مهم است و هنگامی که می گوییم 40 هیئت می خواهند کاری را انجام دهند نیت ها تصرف قلوب می کنند و ملائکه هم به کمک می آیند.

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا خطاب به فعالان فرهنگی عنوان کرد: به میزانی که شما فعالیت می کند دشمن خیلی بیشتر کار می کند و کمر خود را بسته است تا جامعه ما را تهدید کند.

یکتا خاطرنشان کردخود شیطان نیروهایش را به صورت مستقیم کمک می کند پس بنابراین امام زمان (عج) هم در حال جمع آوری یاران خود است و به گفته مقام معظم رهبری شما بدریون جنگ بدر هستید.

وی گفت: همان گونه که امروز برنامه وداع  با ماه مبارک رمضان را انجام داده اید باید ابتکار عمل را در قزوین به دست بگیرید و شما باید کاری کنید که معجزه شود و این مهم نیاز به اتصال به خداوند متعال دارد.

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا افزود: اگر به راهبرد های مقام معظم رهبری توجه نکنیم بساط انقلاب برچیده خواهد شد و باید در این زمینه با دقت نظر بیشتری عمل کنیم.

وی خاطرنشان کردشهیدان خود را برای مردم کشتند ولی ما اینگونه نیستیم و در همین جا می گویم که هر کس دل مقام معظم رهبری را بلرزاند عاقبت وی مانند فتنه گران و دیگر افراد به سر افکندگی ختم می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار