ایستادگی رزمندگان در عملیات بیت المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر شد، درسی بزرگ به متجاوزان دادکه هیچگاه فراموش نخواهندکرد.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر، معاون راهبردی و اشراف ستاد فرماندهی کل قوا امروز در مراسم «فتح الفتوح عاشقان» در مسجد جامع المهدی قزوین با اشاره به رشادتهای رزمندگان اسلام در عملیات های مختلف دفاع مقدس گفت: استان قزوین در عملیات بیت المقدس شهدای گرانقدری را تقدیم نظام اسلامی کرد و آنچه امروز شاهد آن هستیم نتیجه مقاومت، ایستادگی و از خودگذشتگی رزمندگان حق طلب است. 
سردار حسن رستگارپناه افزود: در عملیات بیت المقدس جبهه کفر و نظام سلطه تمام تجربه تجهیزات و امکانات گوناگون نظامی را در اختیار رژیم بعث قرار داده بوداما ناکام ماند.
وی ادامه داد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) ، پایه های نظام جمهوری اسلامی را با هدف تشکیل یک حکومت اسلامی بنا نهاد اما از سوی افراد سرسپرده غرب، منافقان و جبهه کفر در مسیر تحقق این امر، مشکلات و سختیهای بسیاری ایجاد شد.
معاون راهبردی و اشراف ستاد فرماندهی کل قوا اضافه کرد: در عملیات بیت المقدس نیز مانند دیگر فعالیت ها و برنامه های دوران دفاع مقدس نیروهای مسلح از گروه ها و بخش های مختلف با همکاری یکدیگر و به فرمان امام خمینی (ره) به میدان نبرد آمدند.
رستگارپناه گفت: جنگ تحمیلی و حمایت جبهه کفر و نظام سلطه از رژیم بعث به دلیل ناامید شدن کشورهای غربی از نیروهای منافق و گروه های تندرو مانند کمونیست ها ادامه یافت.
به گفته وی آرامش و امنیت امروز جامعه مرهون همکاری و همدلی مردم و مسئولان است. 

انتهای پیام/خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظرات

آخرین اخبار