کدخبر: 583

یکی از اهداف نشریه "تشیع ناب"محور قرار دادن حضرت، معرفی ایشان به عنوان عامل وحدت بخش جهان اسلام و شفاف سازی دنیای تشیع است.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر؛ نشریه استانی "تشیع ناب" با هدف آسیب شناسی جریان شیرازی ها که بدنه اسلام را نشانه گرفته اند شروع به کار کرده است.

جریان شیرازی که رهبری آن را آسیب بزرگ جهان اسلام و تشیع می دانند در تلاش است تا حضرت زهرا (س) را دستاویزی برای تفرقه افکنی میان شیعه و سنی قرار دهد؛ این نشریه با محوریت قرار دادن حضرت و معرفی ایشان به عنوان عامل وحدت بخش جهان اسلام بهشفاف سازی و رفع ابهام از تشیع می پردازد.

مصاحبه های مختلف در خصوص این فرقه انحرافی از  دیگر محورهای  فعالیت این نشریه می باشد؛ نشریه تشیع ناب با بررسی این فرقه، به معرفی تاریخ و ارتباط این جریان انحرافی با استعمار می پردازد و با بیان روایاتی از معصومین در ارتباط با چگونگی رفتار با اهل سنت، انتشار اشعاری از اهل تسنن در وصف حضرت زهرا، شیعه ی ناب را فارغ از تمام ابهامات و آلودگی هایی که دشمن به آن وصل می کند معرفی می نماید.

لازم به ذکر است که انتشار این نشریه به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و مسئولین آن درصدد دعوت از فرهیختگان دیگر استان ها و فراگیر کردن جنبش مبارزه با جریانات انحرافی می باشند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار