حجت الاسلام والمسلمین عابدینی:

کدخبر: 452

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور به دیدار نماینده ولی فقیه در امام جمعه استان قزوین رفت.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر ، به نقل از دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی ،در این دیدار نماینده ولی فقیه پس از خوش آمد گویی به دبیر شورای فرهنگ عمومی و هیأت همراه، به بخش هایی از تاریخ این استان اشاره نمودند. 

در ادامه این دیدار نماینده ولی فقیه اظهار داشت: شهر قزوین یکی از شهرهای عالم خیز و با قدمت تاریخی بسیار است که توانسته افراد زیادی را در حوزه های فرهنگی به کشور تقدیم نماید.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: بنده از ابتدای راه اندازی شورای فرهنگ عمومی استان قزوین، به عنوان شخص حقیقی و بعدها به صورت حقوقی عضو این شورا بودم و به مسائل آن کاملا واقف هستم.

ایشان تصریح کرد: جایگاه فرهنگ عمومی جایگاه مهمی است و باید جلسات شورای فرهنگ عمومی استان ها با برنامه محوری پیش برود.

وی همچنین از دبیر شورای فرهنگ عمومی خواست که به قزوین نگاه ویژه داشته باشد؛ چرا که این شهر عالم خیز و دارای فرهنگ رفیع می باشد.

در ادامه این دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومی از انتصاب ایشان به عنوان امام جمعه ابراز خرسندی نمود و گفت: آرزوی توفیق ایشان را در سمت امام جمعه و ریاست شورای فرهنگ عمومی این استان دارد.

در پایان این دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهمرادی از زحمات آیت الله باریک بین امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی اسبق استان قزوین تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پیام 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار