با همکاری سراج قزوین

کدخبر: 4017

مسؤول کانون بسیج رسانه سیدالشهداء شهرستان قزوین از برگزاری دوره آموزش خبرنگاری مقدماتی با عنوان دوره شهید شیخ حسنی خبر داد.

حسن عابدینی در گفت‌وگو با پایگاه خبری قزوین خبر، با بیان اینکه تربیت خبرنگار انقلابی و متعهد در دستور کار سازمان بسیج رسانه و سازمان سراج استان قزوین قرار دارد، اظهار کرد: آموزش و تقویت خبرنگاران حال حاضر شهرستان قزوین و همچنین کادرسازی از برنامه‌های اصلی کانون سیدالشهداء و کارگروه رسانه‌های برخط سازمان سراج در سال 98 است.

وی افزود: در شرایطی که جریان مقابل انقلاب، با تمام توان از ظرفیت‌های خود برای عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای استفاده می‌کند جریان انقلاب باید با تقویت اصحاب رسانه و رسانه‌ها به مقابله به آنها بپردازد.

 مسؤول کانون بسیج رسانه سیدالشهداء شهرستان قزوین عنوان کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ما در سال 98 آموزش و تربیت خبرنگاران متعهد و متخصص است .

وی افزود: در همین راستا اولین دوره آموزشی سال 98، با عنوان دوره شهید شیخ‌حسنی شهید شاخص سال بسیج رسانه برای آموزش خبرنگاری در سطح مقدماتی خواهد بود.

عابدینی اضافه کرد: این دوره با مشارکت و همراهی سازمان سراج استان قزوین در چهار سرفصل گزارش نویسی، خبرنویسی، مصاحبه خلاق و سوژه یابی از تاریخ 1 تیر تا 31 مردادماه برگزار می‎شود.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت نام در این دوره‌ می‌توانند تا تاریخ 15 خرداد به آدرس تلگرامی @Resanehqazvin  و یا آدرس پستی قزوین – شهرک کوثر – بالاتر از فلکه دوم- خیابان اندیشه تقاطع ابوذر جنوبی پلاک 9 مراجعه کنند.

مسؤول کانون بسیج رسانه سیدالشهداء شهرستان قزوین تصریح کرد: هزینه ثبت نام در این دوره 50 هزارتومان است اما اعضاء سازمان بسیج رسانه می‌توانند از تخفیف 50 درصدی بهره‌مند شوند.

وی در پایان از استمرار این دوره‌ها در سال جدید نیز خبر داد و یادآور شد: در ادامه سال نیز دوره‌های تخصصی از جمله گزارش نویسی، سوژه یابی در رسانه، عملیات روانی در رسانه، خبرنویسی پیشرفته ونقد نویسی ویژه در این کانون برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار