کاربران توییتر ضمن انتقاد به پست اخیر اینستاگرامی مسعود شجاعی یادآور شدند بخش مهمی از هزینه ساخت گنبدهای طلا برای حرم‌های ائمه اطهار(ع) توسط مردم همین استان تامین شده است.

مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که پیش از این با بازی مقابل تیمی از رژیم صهیونیستی خبرساز شده بود، امروز در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به مشکلات مردم استان خوزستان نوشت:‌ " آقایان کاظمین و کربلا می‌توانند همین شلمچه و جزیره مینو باشند، چرا پول‌ها را و گنبدهای طلا را بجای عراق به شلمچه نمی‌آورید..."‌ این اظهارات شجاعی با واکنش کاربران توییتر مواجه شد.

کاربران توییتر ضمن انتقاد به پست اخیر اینستاگرامی مسعود شجاعی یادآور شدند بخش مهمی از هزینه ساخت گنبدهای طلا برای حرم‌های ائمه اطهار(ع) توسط مردم همین استان تامین شده است و زیارت کربلای معلی و حرم‌های اهل بیت(ع) از اهداف و آرزوهای رزمنده‌ها، شهدا و جانبازانی است که شجاعی سنگ آن‌ها را به سینه می‌زند.

 امیر نجفی در واکنش به توییت مسعود شجاعی نوشت:‌ #مسعود_شجاعی داره از جیب شهدا و رزمنده ها و جانبازانی خرج می‌کنه که به شوق زیارت کربلا می‌جنگیدن و داره سرکوفت شلمچه و طلاییه و مناطق عملیاتی رو به بچه حزب اللهی‌هایی میزنه که هر کدومشون حداقل یکبار هم که شده رو خاک‌های این مناطق نشستن و اشک ریختن، آقای شجاعی از جیب خودت خرج کن!

محمد رضا شهبازی از مخارج عجیب سلبریتی‌ها سخن گفت و خطاب به مسعود شجاعی نوشت:‌ فوتبالیست‌ها اگر میلیاردی بگیرن و توی کاخ زندگی کنن بازیگرها برای بدنیا آوردن بچه شون برن آمریکا قرتی‌ها اندازه درآمد روسیه از جام جهانی توی تایلند و ترکیه و... خرج کنن ومیلیاردی خرج خرید تابلو توی حراج تهران بشه عیب نداره اما اگر مردم طلاهاشون رو ندن برای حرمها مشکل آب خرمشهر حله!

کاربر حاج فیدل نوشت: اگر امثال #مسعود_شجاعی از روحانی حمایت نکنن کی بکنه تصورش هم چندش‌آوره که به مردم خوزستان بگی بجای نذورات، پولتون رو بدید خرج آبرسانی بشه چون دولت وظیفه نداره.

کاربر حسین با انتشار تصویر زیر نوشت: این‌ عکس‌ها مربوط به آذرماه سال ۹۱ و استقبال مردم آبادان و خرمشهر از ضریح سیدالشهداست.. قسمتی از هزینه این ضریح با هدیه و نذورات مردم خرمشهر ساخته شد و به کربلا فرستاده شد؛ آقای #شجاعی حد خودت رو بدون و اعتقادات مردم رو دستاویز سیاست‌بازی‌های خودت قرار نده.

آسید پویان حسین‌پور هم تصویری از سخنان رئیس ستاد عتبات عالیات استان خوزستان منتشر کرد و نوشت:‌ یک نفر این خبر را به #مسعود_شجاعی برساند که مردم همین #خوزستان، چهارسال متوالی‌ست رتبه اول در کمک به عتبات مقدسه عراق و سوریه را دارند.

  کاربر رزنانس هم نوشت: #مسعود_شجاعی متفکر نیست، یک سلبریتی است با همهٔ مختصاتش؛ نان به نرخ روز خور، وقیح، متوهم و گرفتار شهوت دیده شدن.

محمد ملکی در واکنش به پست اینستاگرامی شجاعی از او خواست تا پول‌هایی را که در ترکیه، امارات و اروپا برای گردش و تفریح هزینه می‌کند به ساخت و آبادانی خرمشهر و آبادان کمک کند؛ ملکی نوشت:‌ #مسعود_شجاعی گفته پول هاتون رو نبرید کشورهای زیارتی، بیاید همین #خرمشهر و آبادان! باشه، قبول، ما نمیریم، اما شما و دوستان هم پول هاتون رو نبرید ترکیه و امارات و اروپا تفریح و گردش! بیاید همین خرمشهر و آبادان اولا ببینم کی پول بیشتری میاره! دوما ببینم کی مردش هست که بیاد! بسم الله

پیمان طالبی شاعر آیینی هم در خطاب به مسعود شجاعی نوشت:‌ آقای شجاعی! پول آن گنبد و بارگاه را خواهر و مادر من با فروختن النگوهایشان داده اند. شما نگران نباش کسی از حق و حقوق شما در این فقره ندزدیده اما اگر خیلی دغدغه مردمت را داری، مردانگی کن دستمزدهای جام جهانی را به مردم خرمشهر ببخش

کاربر آقای ریشو نوشت:‌ آقای #مسعود_شجاعی کاظمین و کربلا رو مردم با پول و اختیار خودشون آباد کردن ، لمپن هایی مثل شما با پولشون آنتالیا و تایلند و ترکیه و دبی رو آباد کردن.

کاربر ریحانه الحسین هم تصویری از تمجید حساب اسرائیل فارسی از شجاعی منتشر کرد و نوشت:‌ امام گفتند وقتی دشمن از شما تعریف می‌کند، ببینید چه اشتباهی کرده‌اید... ما که هنوز فراموش نکردیم! #مسعود_شجاعی

 محمود قائدی نوشت: #مسعود_شجاعی شاکی است که چرا برای عتبات مقدسه کربلا و کاظمین پول خرج میشود اما برای #خوزستان نه! #سلبریتی_بیسواد نمیداند مردم خوزستان چهارسال متوالیست "رتبه اول" کمک به عتبات مقدسه را دارند.

کاربر میم‌چه نوشت: یه بنده خدایی میگفت وقتی میریم برای بازسازی عتبات کمک های مردمی از مساجدجمع کنیم،مردم اشک از چشماشون جاری و‌میشه و با شوق به ما کمک هاشون رو‌میدن. حالا این مردم رو‌ مقایسه کنین با امثال مسعودشجاعی!

کاربر ریش محک نوشت: قدیما فوتبالیستامون جدا از اینکه مرد بودن و غیرت ملی داشتن اکثراً خادم و نوحه خون امام حسین بودند .. مثل همین حاج غلام خودمون که شیرازیا میدونند چقدر سینه زن داره .. جای این چیزاست که خالیه نه لژیونر

ریحانه عسکری نوشت: ‌#مسعود_شجاعی قبل تر با بازیش مقابل اسرائیلی ها ثابت کرده بود که ارزش های مردم براش بی اهمیته و امروز با سرِ چوب کردن مقدسات مردم مهر تایید دیگری زد.

امیر قربانی نوشت:‌ گستاخی امروز #مسعود_شجاعی نشات گرفته از بخشش فدراسیونه. اگر تو ماجرای اسرائیل#مهدی_تاج خیانت نمیکرد و اونو برنمیگردوند انقدر گستاخ نمیشد.

کاربر ستاره هم با انتشار تصویر زیر نوشت: #مسعود_شجاعی بجای حرف زدن از زیر کولر بلند شو برو ببین کیا دارن شب و روز به مردم #خرمشهر کمک می‌کنن

ارسال نظرات

آخرین اخبار