در هفته ای که گذشت چهار فیلم سینمایی در جهان اکران شد که با استقبال بی نظیر طرفداران خود رو به رو شد . در ایران هم فیلم های روی پرده با استقبال خوبی رو به رو شد.

در هفته ای که گذشت چهار فیلم سینمایی در جهان اکران شد که بحث بر انگیز ترین آنها سری جدید فیلم های ( اره ) که تحت عنوان (جیک ساو ) عرضه شد . این فیلم در هفته اول اکران خود با 16/5 میلیون دلار در رتبه اول باکس آفیس قرار گرفت .

دومین فیلم اکران این هفته ( سابر بیکن ) ساخته جدید ستاره هالیوود جرج کلونی هست که در ژانر جنایی - معمایی ساخته شده است .

درام ( همه چیز که میبینم تو هستی ) فیلم دیگر اکران این هفته بوده , که داستان زندگی زن و شوهری هست که زن نابیناست و وقتی زن بینایی خود را به دست می آورد زندگی آن ها دستخوش یک سری تغییرات قرار میگیرد ...

آخرین فیلم این هفته فیلم سوررئال تحسین شده( مربع )هست که در جشنواره کن توانست نخل طلا را ببرد .

نگاهی به تولیدات سینمایی ایران

آمار فروش ها تا به امروز:

-خفگی به کارگردانی فریدون جیرانی , در مجموع 2/000/000/000 شد.

-سینمایی زرد به کارگردانی مصطفی تقی زاده , در مجموع به فروش 3/500/000/000تومانی رسید.

-فیلم خانه ی دختر به کارگردانی شهرام شاه حسینی , در هفته سوم به مجموع فروش 1/500/000/000تومانی رسید.

-قهرمانان کوچک به کارگردانی حسین قناعت , به مجموع فروش 1/300/000/000 میلیون تومانی رسید.

-ایتالیا ایتالیا به کارگردانی کاوه صباغ زاده , 1/000/000/000 شد.

بر خلاف همه ی کشورهایی که دارای صنعت سینما هستند, در ایران ژانر اجتماعی فضای سینمایی ما را دربرگرفته است و بعضی ها معتقدند که سینمایی ایران در سه دهه اخیر مسیر اشتباهی را طی کرده است و برخی معتقدند این سینما ,برگرفته از فضای داخلی ایران است .

خانه ی دختر یکی از فیلم هایی که یا به درست یا به غلط با حواشی زیادی همراه بود .

خیلی ها میگویند که خانه ی دختر یک جوابیه به فیلم خانه ی پدری بوده است , البته باید گفت بهترین راه برای درک فیلم تحلیل شخصی خود شما درمورد فیلم است.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار