کبودوند تاکید کرد:

کدخبر: 2658

رئیس عتبات عالیات استان قزوین گفت: با توجه به احتمال وقوع برخی سودجویی‌ها از احساسات دینی و پاک مردم، شهروندان محترم از پرداخت نذورات به افراد متفرقه خودداری کنند.

حامد کبودوند رئیس ستاد عتبات عالیات استان قزوین در گفتگو با قزوین خبر، با اعلام این خبر اظهار کرد: نمایندگان ستاد عتبات عالیات استان قزوین و همچنین ستاد مردمی اربعین برای دریافت کمک و نذورات دارای کارت شناسایی هستند.

وی افزود: مردم حتما قبل از انجام کمک و پرداخت نذورات، کارت شناسایی را ملاحظه کنند تا افرادی نتوانند از این حس زیبای مردم سودجویی کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه کارت های شناسایی دارای تاریخ هستند، بیان کرد: متاسفانه برخی افراد به دنبال بهره برداری از فضای خوبی که در جامعه برای کمک به اربعین وجود دارد هستند.

مسئول ستاد عتبات عالیات استان قزوین تأکید کرد: ستاد مردمی اربعین دارای شماره حساب و شماره کارت مشخص است و مردم م توانند کمک های مالی خود را به شماره کارت 6037707000070411 بانک کشاورزی پرداخت کنند.

وی در پایان یادآور شد: بخش اعظمی از کمک ها به صورت اقلام مورد نیاز در موکب ها و همچنین خودرو است که علاقه می توانند به صورت امانی این اقلام را به ستاد مردمی اهدا کنند و یا خود به همراه خودرو برای کمک به موکب ها به کشور عراق اعزام شوند.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار