رییس حوزه هنری قزوین:

کدخبر: 1854

نشست کارشناسان با هدف هم اندیشی در اجرای نمایش "فصل شیدایی" به طراحی و کارگردانی؛ سعید اسماعیلی با حضور جمعی از نویسندگان و هنرمندان نمایش در حوزه هنری قزوین برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر؛در این نشست صمیمی رییس حوزه هنری قزوین بر ضرورت حضور فعال هنرمندان در عرصه های مختلف اجتماعی تاکید کرده گفت: جامعه پویا و در مسیر کمال ، انسان های بزرگ تربیت می کند و اساسا تعالی جامعه در گرو سرمایه های انسانی اش است، بر این اساس افق های دور و آینده پیش روی هر جامعه را می توان در نگاه فرهیختگان مشاهده کرد. 

 وی افزود : پیشرفت مادی و رشد معنوی ضامن پویایی جامعه هستند و در این میان هنرمندان  متعهد با نگاه موشکافانه، نقد سازنده و دلسوزانه می توانند به رشد معنوی جامعه کمک شایانی نمایند.

photo_2016-08-02_11-25-37

علی هوشمند ضمن دعوت از استادان و اهل فن، جهت حضور فعال و مبتکرانه در عرصه های پیش رو به ویژه در سطح استان قزوین یادآور شد: تجربه در بستر کنش اجتماعی و رفتار آگاهانه به دست می آید ، رشد و تعالی جامعه در گرو تعامل و کنش متقابل حاصل می گردد و فرهیختگان در این خصوص سهم بزرگی بر عهده دارند. وی  برگزاری جشنواره ها، گردهم آیی ها و مسابقات هنری و... را فرصت های پیش رو جهت کسب تجربه های تازه و توانمند سازی هنرمندان جوان برشمرد.

photo_2016-08-02_11-25-38

در این جلسه حامد شهرتی(نویسنده و کارگردان) و مرتضی نجفی(نویسنده و کارگردان) و آذر متفکر(کارگردان و بازیگر) ضمن نقد وضع موجود به ارائه نظرات خود پرداختند.

گفتنی است: فصل شیدایی از خلقت آدم تا ظهور امام عصر (عج)  با محوریت توسل به اهل بیت علیهم السلام ، شامل ارائه  صحنه های درخشان از تاریخ اسلام می باشد که توسط مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی «مهنا» و با همکاری دستگاه های فرهنگی و اجرایی استان قزوین از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۹ مردادماه در جاده باراجین، جنب مجتمع طلائیه، مجتمع فرهنگی استاد مرحوم فرج الله سلحشور اجرا می شود.

انتهای پیام/حوزه هنری

ارسال نظرات

آخرین اخبار