به همت تشکل فرهنگی جوانان رضوی برگزار می گردد

کدخبر: 1745

نخستین همایش استانی فعالان فرهنگی استان قزوین در سالی که امام خامنه ای آن را سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل نام گذاری کردن با محوریت «سبک زندگی جهادی» اردیبهشت ماه در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر؛مدیر شبکه جوانان رضوی گفت: همایش «زندگی به سبک جهادی» یکی از موضوعات محوری موسسه خدمات مشاوره ای آستان قدس رضوی است که طی امسال در 32 استان برگزار می شود.

وی ادامه داد: این همایش در قزوین به همت تشکل فرهنگی جوانان رضوی استان قزوین پنج شنبه 9 اردیبهشت ماه جاری با حضور بیش از ۲۰۰ فعال فرهنگی در آستان مقدس امامزاده حسین ع قزوین برگزار می شود.

 مدیرشبکه جوانان رضوی با بیان اینکه این همایش یک روزه در قالب دو کارگاه آموزشی برگزار می شود، اظهارداشت: «حجت الاسلام وهاب زاده مدیر فضای مجازی موسسه » و «حجت الاسلام موذنی از اساتید حوزه و دانشگاه»مباحث آموزشی این همایش را ارائه می دهند.

 مدیر تشکل در خصوص موضوعات کارگاه های آموزشی اعلام کرد: عرصه جهاد علمی و تولید علمی، جهاد فرهنگی و مبارزه با نفوذ فرهنگی دشمن، جهاد خدمات رسانی، تولید و جهاد اقتصادی و تولید ثروت، نشر معارف اهل بیت در دنیا و همچنین تبیین و ترویج مفهوم مبارزه دائمی خستگی ناپذیر از جمله موضوعات کارگاه ها به شمار می رود.

وی، ادامه داد: حق جهاده، سیره جهادی اهل بیت، لایه های جهاد، ارزش جهاد در قرآن و روایات، دامنه جهاد و راهکارهای ایجاد روحیه جهادی و تجهیز به ابزار جهادی از دیگر موضوعات قابل ارائه در همایش «سبک زندگی جهادی» است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار