حجت‌الاسلام سیدشمس الدین موسوی شالی در هیئت این هفته خوزنین با اشاره به صفات اهل تقوا بیان کرد اهل تقوا بهشت و جهنم را در این دنیا می بینند و درک می کنند.

به گزارش خبرنگار قزوین‌خبر؛ حجت‌الاسلام سیدشمس الدین موسوی شالی در هیئت این هفته خوزنین با اشاره به صفات اهل تقوا بیان کرد اهل تقوا بهشت  و جهنم را در این دنیا می بینند و درک می کنند. وی ادامه داد اگر از ما سوال کنند که آیا آخرت وجود دارد چندین دلیل منطقی می آوریم ولی خودمان در زندگی چقدر باورش داریم؟

مدافع حرم اهل بیت(ع) در ادامه سخنرانی اش افرود یقین نه چیزی است که بگوئیم صرفا مخصوص معصومین(علیهم السلام) است و نه چیزی است که بگوئیم همه به راحتی به آن دست می یابند. ما چطور در پیش یک کودک گناه نمی کنیم، ولی جرعت می کنیم در محضر خداوند متعال گناه کنیم.

حضور قلب در نماز ایجاد کننده یقین است

موسوی اظهار داشت وقتی آدم می خواهد یک جای مهمی برای یک آدم صحبت کند چقدر با خود تمرین می کند و خود را آراسته نشان می دهد ولی در نماز که در محضر خدا هستیم توجه نداریم. در اذکار، ادعیه و زیارات حواسمان باشد با چه کسی حرف می زنیم و لازم نیست حتما اشک بریزیم.

حجت الاسلام موسوی تاکید کرد علم آموزی در دین ما بسیار سفارش شده است و اینکه حضرت آقا مدام سفارش به اسلامی کردن علوم دارند دلیلش این است که برخی علوم جهل را به ما یاد می دهند. و اسلامی شدن دانشگاه فقط این نیست که در دانشگاه قرآن بخوانیم. و مسلما بهترین علم «معرفت الله» است.

(جهت مشاهد عکس با اندازه اصلی، روی عکس کلیک کنید)

mosavi000

mosavi001

mosavi01

mosavi00

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار