معرفی کتاب

کدخبر: 163

اثری تطبیقی از فرمایشات امام علی(ع) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) پیرامون موضوعاتی چون بصیرت و دشمن شناسی، نفاق و فتنه... در قطع پالتویی توسط انجمن نهج البلاغه و صحیفه سجادیه کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر،به مناسبت بزرگداشت حماسه 9 دی کتابی با عنوان "درس های فراموش نشدنی، در قله های فراموش نشدنی" توسط معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به چاپ رسیده است.

این کتاب که برای اولین بار در کشور با چنین رویکردی چاپ شده است به بررسی راهبردهای مقام معظم رهبری برگرفته از فرمایشات و سیره امام علی(ع)، برای مقابله با حوادث فتنه گون پرداخته است.

مؤلفین این اثر با واکاوی در بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله الخامنه ای(مدظله العالی) و با اشراف بر مسائل سیاسی نهج البلاغه به نکات جالبی دست یافته اند... . در واقع آنچه که نیاز است در دایرة سیاسی خود بدانیم و رهنمودهایی که رهبر معظم انقلاب در طی سالیان مختلف به اقشار مختلف مردم فرموده اند با منبع و ریشة آنها در کلام حضرت امیر(ع) در این کتابچه نمود یافته است. جالب این جاست که تمامی رهنمودهای گردآوری شده در این اثر، رمز پیروزی ملت قهرمان ایران بر دشمنان داخلی و خارجی در نهم دی ماه 1388 بوده است.

همچنین عنوان این ویژه نامه همان طور که در قبل آمد، برگرفته از بیانات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) است. گفتنی است که چاپ اول این کتابچه توسط حمایت معنوی و مادی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و مؤسسه راهبردی دیده بان انجام پذیرفته است.

نام کتاب :درس های فراموش نشدنی، در قله های فراموش نشدنی

نویسنده : رضا کیان با همکاری سالار نصیروند

ناشر : معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با همکاری موسسه دیده بان

پایان خبر/

ارسال نظرات

آخرین اخبار