تمدید شد

کدخبر: 153

به گزارش دبیرخانه "سوگواره های عاشورایی عکس و پوستر هیأت"، با توجه به استقبال شرکت کنندگان سومین دوره این سوگواره ها و به منظور ایجاد فرصت بیشتر برای ارسال عکس‌های پیاده‌ روی اربعین حسینی از نجف تا کربلا، مهلت ارسال آثار به سوگواره‌ها تمدید شد.

به گزارش سزویس فرهنگی قزوین خبر به نقل از دبیرخانه سومین دوره سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت؛ همانطور که انتظار می رفت امسال نیز سوگواره هیأت با استقبال قابل توجهی مواجه شد که به نظر می رسد به لطف الهی، علاوه بر رشد کمی شاهد رشد  کیفی آثار به نسبت دوره های گذشته نیز باشیم. لذا با توجه به حضور پرشور هنرمندان فعال در هیأت های حسینی و تماس های مکرر این عزیزان با دبیرخانه در آخرین روزهای مهلت ارسال آثار  خصوصا به منظور ایجاد فرصت بیشتر برای ارسال عکس‌های پیاده‌ روی اربعین حسینی از نجف تا کربلا، مهلت ارسال آثار تمدید شد.

حجت الاسلام طاهری، دبیر سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت، یادآور شد سومین دوره سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت از محرم ۱۴۳۶ آغاز و مهلت ارسال آثار تا بیست و هشتم ماه صفر (سالروز رحلت حضرت ختمی مرتبت(صلوات الله علیه و آله)) اعلام شده بود که به منظور پاسخگویی به استقبال متقاضیان شرکت در سوگواره‌، تا نوزدهم دیماه ۱۳۹۲ مصادف با هفدهم ربیع الاول، سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)، تمدید شد.

سوگواره عکس در بخش اصلی شامل جلسه هیأت در زیر بخش های فضای داخلی جلسه هیأت، فضای بیرونی هیأت، عکس پایانی و یادبود خادمان هیأت و در بخش جنبی شامل آیین های عزاداری و عکس های قدیمی و بخش ویژه نیز تحت عنوان کاروان عشق؛ پیاده روی اربعین می‌باشد.

سوگواره پوستر در بخش اصلی شامل پوسترهای اطلاع‌رسانی هیأت (اعم از عاشورایی، جلسات هفتگی و سایر مجالس هیأت)؛ و بخش جنبی شامل طراحی جایگاه و فضاسازی هیأت، و پوسترهای عاشورایی می‌باشد.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار