مسئولین پاسخگو نیستند

کدخبر: 1508

گاز مسجدصاحب الزمان(عج) واقع در خیابان مولوی قزوین به دلیل پرداخت نکردن قبض گاز توسط ماموران اداره گاز استان قزوین قطع شد.

به گزارش خبرنگارفرهنگی قزوین‌خبر؛ گاز مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در خیابان مولوی قزوین به دلیل پرداخت نکردن قبض گاز توسط ماموران اداره گاز استان قزوین قطع شد.

میلاد قلی پور در گفتگو با خبرنگار قزوین خبر با اشاره به قطع شدن گاز این مسجد ابراز داشت: با توجه به نبود بودجه و عدم حمایت مسئولین، این مسجد قادر به پرداخت هزینه های جاری خود از جمله قبض های برق، گاز وآب نیست.

وی ادامه داد: سه روز پیش و پس از اخطارهای فراوان بالاخره گاز این مسجد توسط ماموران اداره گاز استان قزوین قطع شد.

عضو هیئت امنای مسجد صاحب الزمان(عج) عنوان کرد: آب و برق این مسجد نیز در وضعیت مشابه قرار داشته و در آستانه قطع شدن می باشد.

قلی پور تصریح کرد: اکثر نمازگزاران این مسجد را نوجوانان، طلاب و دانشجویان تشکیل داده و به همین دلیل خیلی نمیتوان روی کمک های مردمی حساب باز کرد.

وی گفت: البته با کمک دوستان و نمازگزاران مراسمات خوبی در این مسجد برگزار کردیم که هزینه های آن تماما از کمک های بچه های مسجد و حتی یارانه های دوستان تامین شده است.

قلی پور نبود هزینه برای امام جماعت مسجد را مشکل دیگر این مسجد عنوان و خاطرنشان کرد: مساجد جنوب شهر به دلیل اوضاع نامطلوب اقتصادی مردم با مشکلات فراوانی به خصوص از نظر مالی مواجه هستند که متاسفانه علیرغم مراجعات فراوان هیچ کدام از مسئولین ذیربط  پاسخگو نیستند.

انتهای پیام

  • دوست 0 0 پاسخ

    دل کی شکستی حاجی که ابروت رفت

ارسال نظرات

آخرین اخبار