جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با هدف جریان‌سازی، بسترسازی و فرهنگ سازی برای تولید و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ انقلاب اسلامی ‌در حوزه رسانه‌های دیجیتال نسبت به برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی اقدام می‌نماید.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر؛جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با هدف جریان‌سازی، بسترسازی و فرهنگ سازی برای تولید و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ انقلاب اسلامی ‌در حوزه رسانه‌های دیجیتال نسبت به برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی اقدام می‌نماید. لذا بدین وسیله از شما برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل می‌آید.

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی از 22 الی 27 بهمن ماه 94 در سالن های نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌گردد و شاهد حضور گسترده عموم مردم، صاحب نظران و متخصصین در این حوزه می‌باشد.

این نمایشگاه در چهار بخش به شرح ذیل برگزار می‌گردد:

1.    بخش رسانه های برخط

2.    بخش فناوری اطلاعات

3.    بخش نرم افزار موبایل

4.    بخش بازی و سرگرمی

بدینوسیله از تمامی فعالان این حوزه، مرتبط با هریک از بخش‌های فوق دعوت به عمل می‌آید از تاریخ 1 لغایت 10 دی 94 به پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه به نشانی www.irdmfestival.ir  مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام نمایشگاه اقدام نمایید.

لازم به توضیح است دریافت غرفه و حضور در این نمایشگاه برای فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی رایگان می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره تلفن‌: 88838105 و یا از طریق رایانامه register@irdmfestival.ir با کمیته ثبت نام نمایشگاه تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظرات

آخرین اخبار