حجت الاسلام درزی

کدخبر: 1473

وقایع آخرالزمان و وظایف منتظران در زمان غیبت در جلسه این هفته هیئت مطرح شد.

به گزارش خبرنگارفرهنگی قزوین‌خبر؛ حجت الاسلام درزی در سخنرانی این هفته هیئت آل یاسین با اشاره به وقایع آخرالزمان گفت در این زمان اسلام غریب می شود و انسان به سختی می تواند ایمان خودش را به معاد وخدا حفظ کند.

امام جمعه موقت دانسفهان بیان کرد روایتی با این مضمون وجود دارد که در آخرالزمان  در هرگوشه دنیا پرچمی تحت عنوان اسلام بلند می شود ویک عده طرفدار در دنیا جذب می شوند، قطعا گروه های تکفیری مانند داعش نمونه عینی این روایت می باشند.

Heyat_Aleyasin02

سخنران این هفته هیئت آل یاسین یادآور شد شیعیان نیجریه با تبلیغات وهابیت ملعون قتل عام شدند و دلیل آن هم دور شدن از حجت باطنی که [عقل]است

حجت الاسلام درزی گفت توجه کردن به دنیا وظاهر دین و غفلت کردن ازحقیقت و باطن اعمال دینی باعث می شود ودر این زمان انسان به آخرت و دادگاه الهی کافر می گردد.

Heyat_Aleyasin01

حجت الاسلام درزی وظایف منتظران در آخرالزمان را شناخت عمیق به خدا و رسولش و معارف حقه، اخلاص در عمل، اطاعت و فرمانبری از امام زمان(ارواحنافداه) ، اطاعت از رهبری، بصیرت، استقامت در راه دین و دعا برای فرج وسلامتی امام زمان(عج) برشمردند. 

Heyat_Aleyasin05

حجت الاسلام درزی بااشاره به اهمیت بصیرت متذکر شد بلا هایی که در انتخابات 88 بر سر کشور ما آمد بر اثر بی بصیرتی خواص بود.

انتهای پیام/د

ارسال نظرات

آخرین اخبار