حدیثه پیله چی

کدخبر: 1405

محرم و صفر ماه‌های بالیدن است نه نالیدن! پس ای کاش بشود بیشتر به جای اشک ریختن و یک گوشه نشستن، به قیام عاشورا و به اهداف مولایمان حضرت اباعبدالله(ع) فکر کنیم

سرویس فرهنگی قزوین خبر،

در روزگاری که خشکسالی مردانگی آمده بود جوانمردانی بودند که تا پای جان خود، در راه حفظ و صیانت از امام زمانشان قدم در راه گذاشتند و با قلبی سرشار از نور و سرور به لقاء حق شتافتند.مردانی که به حق از نسل پسر انسان بودند و حتی لحظه‌ای دوری مولایشان را تاب نمی‌آوردند. در آن روزگار انسان‌هایی ناب از عمق انسانیت پا در رکاب امامشان گذاشته بودند تا در میان گرگ صفتان انسان‌نما تنها نماند اما اکنون چه؟ امروز ما در کدام جبهه ایستاده‌ایم؟ حق یا باطل؟

 

دوباره بیرق سیاه و علم و عزا دوباره لباس سیاه و ماتم و بلا ...

 

دوباره می‌شنویم صدای ناب مداحانی که نه فقط اشک و شور که عقل، شعور و تفکر نیز به مجلس بخشیده و بلند می‌شود پرچم عزای سیدالشهدا(ع) اما پرچمی که در شأن و منزلت امام معصوم است نه هر دسته‌ای و نه هر پرچمی و نه هر عزاداری ...

 

شنیدیم و گاها دیدیم در سخنرانی‌ها طلبه‌نماهایی بر منبر می‌نشینند که بخاطر چند سکه سیاه عاقبت خود را ختم به شر کرده و مردم را به گمراهی می‌کشانند.

 

اما قلب آدمی می‌شکند از بی رحمی‌هایی که به اسم دین و مذهب به خورد جوانان می‌دهند و از همه نیز می‌خواهند که در این خشونت سهیم باشند و نکته جالب آن است که همه این خشونت‌ها را به اسم شجاعت نام می‌نهند اما هیچ‌کس نیست که از آنان بپرسد این همه شجاعتتان چرا در راه مقابله با گروهک داعش و امثالهم نمود پیدا نمی‌کند و تنها با انتشار این خشونت شجاعانه نمایانه شما مردم جهان از دین مبین اسلام زده می‌شوند.

 

و در این میان متاسفانه هستند مداحانی که پیرو دشمن یا دست نشانده اهریمن‌اند و شعور حسینی را در مجالس نادیده می‌گیرند. محرم و صفر ماه‌های بالیدن است نه نالیدن! پس ای کاش بشود بیشتر به جای اشک ریختن و یک گوشه نشستن، به قیام عاشورا و به اهداف مولایمان حضرت اباعبدالله(ع) فکر کنیم. یادمان نرود مولایمان برای اقامه نماز و امربه معروف و نهی از منکر قیام کردند و قبل از قیام، تمام افرادی که حق‌الناس بر گردن داشتند را باز گرداندند.

 

اما وقتی برنامه‌های این روزها را کنار هم می‌چینم به نکته جالبی می‌رسم و آن اینکه یک نفر در راس امور و در لباس مذهب، چون معاویه لطمه به دین می‌زند و این روزها اسلام امریکایی و تشیع انگلیسی همان اسلام شامی است که سفیانی‌ها پرورشش دادند و منحرفش نمودند.

 

به فرموده رهبر معظم انقلاب باید بصیرت یافته و با چشمان باز نامردان را از میان مردان راه حق جدا سازیم همان نامردانی که از پشت به ایران و اسلام ضربه می‌زنند و با راه‌اندازی شبکه‌های نحس به ظاهر مذهبی در ماهواره به شست‌وشوی مغز افراد پرداخته، حق را با باطل آمیخته و به گمراهی جوامع مشغولند.

 

همانان که دستور قمه‌زنی را به مردم می‌دهند در حالی که می‌بینند تمامی مراجع عظام این عمل را به شدت نهی نموده‌اند و همان نامردانی که اسلام امریکایی می‌خواهند نه اسلام ناب محمدی چراکه منافع اسرائیلیشان در امریکایی شدن اسلام است که ان‌شاءالله هرگز نمی‌توانند به هدف ناپاک خود برسند.

 

و چقدر برایم جالب است در راس تمام این امور تنها یک نفر است، دست نشانده اسرائیل و امریکا، عالم بی‌عمل و بی‌معرفت...

 

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِک...

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار