شفق برگزار می کند؛

کدخبر: 1341

این دوره که از ۱۵تا ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۴ در مجتمع فرهنگی مهر واقع در خیابان طالقانی ، جنب سینما مهتاب برگزار می شود از اساتید مجرب کشوری و استانی بهره می برد

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر؛امروزه رسانه های قدرتمند مثل سینما، رادیو و تلویزیون، تلفن همراه، ماهواره و شبکه های اجتماعی با نفوذ به خلوت گاه های جوانان جهان، تاثیر شگرفی بر روحیه واندیشه مردم جهان دارند و بر حوزه های علمیه و دانشگاه هاست که با شناخت دقیق و تحلیل سیاست های استراتژیک صاحبان سرمایه که پشتیبان مالی رسانه ها هستند، به بصیرت افزایی خواص و عوام جامعه مدد رسانند و از تاثیرات منفی رسانه ها بکاهند.
شبکه فعالان فرهنگی استان قزوین(شفق)، با توجه به سیاست های رسانه ای خود، تلاش می کند زمینه های مناسب را در این جهت مهیا کند. دوره تخصصی سواد رسانه ای  راهی نو نیز گامی مهم برای رسیدن به این هدف می‌باشد که در کنار سایر برنامه های این مرکز تلاش می کند در این مسیر حرکت کند. این دوره که از ۱۵تا ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۴ در مجتمع فرهنگی مهر واقع در خیابان طالقانی ، جنب سینما مهتاب برگزار می شود از اساتید مجرب کشوری و استانی بهره می برد، ویژه علاقه‌مندان فارغ التحصیل یا در حال تحصیل حوزه و دانشگاه  و فعالین حوزه فضای مجازی و رسانه می‌باشد.هزینه این دوره برای ۲۵هزار تومان و مهلت ثبت نام تا روز 12 مهرماه 94 می باشد.
مواد اموزشی دوره عبارتند از :
  • آینده پژوهی در فضای مجازی
  • وظایف امروز فعال فضای مجازی جبهه انقلاب فرهنگی
  • تکنیک های رسانه ای و جنگ روانی و جریان شناسی رسانه های کشور
  • گفتمان انقلاب اسلامی
  • کارگاه بررسی آسیب ها و فرصت های شبکه های اجتماعی
  • کارگاه تکنیک های اندروید

لازم به ذکر است که شبکه فعالان فرهنگی استان قزوین آذر ماه سال 93 اولین دوره از دوره های تخصصی راهی نو را در فرهنگسرای بانو شهر قزوین برگزار کرده بود.

علاقه مندان جهت ثبت نام  در دوره تخصصی سواد رسانه ای می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

لینک ثبت نام

saaپ

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار