حاج حسین جباریان

کدخبر: 130

مدیران هنوز به پای مردم نرسیده اند کما اینکه کاستی ها که در مسیر دیده می شود ، ناشی از سوء مدیریت است نه نبود امکانات در همه جا این جلوه می کند.

راهپیمایی نجف تا کربلا در واقع ابعاد بسیار متفاوت و گسترده ای دارد ؛ اما آنچه در این پیاده روی عظیم مهم است و نمود دارد این است که به نظر می رسد مردم و شیعیان اباعبدالله (علیه السلام) در راه ایجاد یک تمدن عظیم شیعی قدم بر می دارند و شایدم هم بعضی افراد خودشون خیلی متوجه حرکت و عظمتشان نباشند و فقط به دنبال این هستند که با آمدنشان به گونه ای  به اهل بیت بویژه اباعبدالله (علیه السلام) ابراز ارادت کنند؛ ولی نمی دانند که چه حرکت عظیمی و بنای محکم و استواری را بنا می کنند.

این عظمت را در راهپیمایی با جلوه های مختلف می بینید. جلوه های بسیار دوست داشتنی و زیبا همچون ایثار،همراهی و همدلی ، همکاری همه بچه ها ی کاروان و تحمل مشقات

کسانی که وارد این وادی شده اند ، می دانند که برای تحمل زحمت آمده اند و نه برای پیک نیک و خوش گذزانی می دانند و باز می آیند که در نوع خودش قابل تقدیر است.

عمده مطلب ایجاد یک تمدن شیعه و یک ملت واحد شیعی در دنیا است. یک حرکت عظیم که در طول تاریخ بشریت سابقه نداشته و چه بسا نخواهد داشت

خدا کند که به فضل و کرم خودش و توجه امام زمان این حرکت همچنان ادامه دار باشد و روز به روز هم گسترش یابد.

اما نکته دوم در این راهپیمایی مردم هستند که کارشان را انجام می دهند و جلوتر از مدیران هستند.

مدیران هنوز به پای مردم نرسیده اند کما اینکه کاستی ها که در مسیر دیده می شود ، ناشی از سوء مدیریت است  نه نبود امکانات در همه جا این جلوه می کند.

خدا کند روز به روز همکاری مردم و مدیران با هم نزدیک بشه و این حرکت با مدیرت بهتری صورت بگیره.

ارسال نظرات

آخرین اخبار