طی مراسمی در ارومیه

کدخبر: 1213

طی مراسمی فعالان مردمی جبهه فرهنگی اسلامی ارومیه ، از حاج حسین یکتا تجلیل کردند.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر؛همایش وصل  یاران که بعد از ظهر امروز  با حضور علما و بزرگان و جوانان فعال فرهنگی شهر ارومیه که در حسینیه اعظم علی بن موسی الرضا(ع) در جهت هم افزایی و بررسی وضعیت فعلی فرهنگی آذربایجان غربی و ارومیه برگزار شد، از زحمات شبانه روزی چندین ساله حاج حسین یکتا در عرصه جنگ نرم و مسائل فرهنگی تجلیل شد . 

در این تجلیل لوحی به رسم یادبود توسط مادر شهید تقدیم فرمانده جنگ فرهنگی شد . 

حاج حسین یکتا فرمانده عرصه جنگ نرم  در این همایش که ویژه فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ارومیه بود با اشاره به حکم مقام معظم رهبری در حمایت از حرکت خودجوش فرهنگی به شورای انقلاب فرهنگی گفت: وجود جبهه خودی و جبهه دشمن در این شرایط تایید شده است و مقام معظم رهبری در پیام خودشان به مباحثی مانند تسهیل‌گری و حذف موانع از مقابل گروه‌های خودجوش فرهنگی برای حل مشکلات این مجموعه‌ها از لحاظ قانون‌گذاری تاکید کرده‌اند.

وی افزود: اولا تا شیطان هست، خودی و دشمن وجود دارد و به تبع این انقلاب و تاثیری که در دنیا گذاشته و منافعی از آنها که به خطر انداخته است، قطعا برخی از دشمنان در داخل، عناصری را یارگیری و به خط می‌کنند. کار شیطان گول زدن و جدا کنار عناصر جبهه حق و بردن در جبهه باطل است. هرچند که باطل از بین رفتنی است اما قطعا و حتما بخاطر این دلایل و تاثیر این انقلاب دشمن یارگیری کرده و برای درگیر شدن برای این انقلاب آنها را به خط خواهد کرد.

یکتا ادامه داد: پس ما در داخل حتما و قطعا جبهه خودی و غیر خودی داریم و در این بین قطعا این شیطان اکبر آمریکا است. ما اگر به این باور داریم که این شیطان اکبر امروز در حال طراحی و برنامه‌ریزی است قطعا در عرصه فرهنگ بیشترین توان و برنامه را قرار خواهیم داد.

لزوم پیروی از دیدگاه های مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگی

 لزوم پیروی از دیدگاه های مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگی را گوشزد کرد و افزود: رهبری سال هاست منتظر سازماندهی مجموعه های فرهنگی در قالب یک جبهه متحد فرهنگی بودند و برای فعالیت در جبهه جنگ نرم اعلام جهاد کردند و بر همه واجب است بدون هیچ چشم داشتی نهایت توان خود را در این عرصه به کار گیریم و منتظر کمک کسی یا مجموعه ای نباشیم، باید به صورت خود جوش نهایت توان خود را به کار ببریم و حتی خانه های خود را سنگر جنگ نرم و جبهه فرهنگی قرار دهیم.

نام و یاد شهدا، امام خمینی و رهبر انقلاب در سراسر دنیا گره گشای جریانات فرهنگی است

وی همچنین تصریح کرد: نام و یاد شهدا، امام خمینی و رهبر انقلاب در سراسر دنیا گره گشای جریانات فرهنگی است و همه فعالان عرصه فرهنگی و مقابله با تهاجم فرهنگی گوش به فرمایشات رهبری دارند و با استفاده از رهنمود های ایشان برای فعالیت های خود طرح ریزی می کنند و برنامه های خود را پیاده سازی می کنند و مطمئنا موفقیت در این راه و حتی قدم گذاشتن در جبهه جنگ فرهنگی نیازمند توفیق الهی است و در این راه شهدا و امام راحل در کنار ما و یاری رسان ما هستند.

DSCN9101DSCN9114DSCN9110DSCN9142


انتهای پیام/فاطر24

ارسال نظرات

آخرین اخبار