مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین:

کدخبر: 1178

سرباز گفت: رسانه ها و مبلغان این جریان را در عصر حاضر، پیامبرانی هستند که به عنوان حلقه واسط مجموعه ولایت و امت می باشند

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر ، محمد سرباز، مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین، در دیدار با حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌ فقیه، اظهار کرد: پس از تشکیل سازمان بسیج رسانه در استان قزوین، اصحاب رسانه این استان علاوه بر  17 مردادماه، 21 دی ماه که همزمان با شهادت شهید غلامرضا رهبراست را از آن خود میدانند.

 

وی افزود: اصلی ترین وظیفه ی ما در کنار خبرنگاران بصیرت افزایی در افکار عمومی است  و همچنین ارتقاء سطح حرفه خبرنگاری در استان قزوین از دیگر اهدافی است که سازمان بسیج رسانه با جدیت دنبال می‌کند.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین اضافه کرد:از جمله وظایف خطیر خبرنگاران را روشن‌سازی افکار عمومی، پیشبرد اهداف قانون، مبارزه با نظام فرهنگ استعماری و حفظ و تحکیم سیاست نه شرقی نه غربی دانست.

 

سرباز ادامه داد: رسانه ها و مبلغان این جریان را در عصر حاضر، پیامبرانی خطاب کرد که به عنوان حلقه واسط مجموعه ولایت و امت می باشند که می توانند این پیام را برای مردم تبیین و تشریح کنند.

 

این فعال رسانه ای  گفت: امروز باید  تمامی هدف گزاری ها در رسانه حول محور دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرد تا فعالیت‌های بهتری در این زمینه انجام شود.

 

وی با اشاره به یکی از تهدیدات زندگی عصر مدرن و هدف قرار دان نهاد پاک خانواده توسط دشمن تاکید کرد: رسانه‌ها وظیفه مبارزه با نظام فرهنگ استعماری را  بر عهده دارند و باید بیش از پیش  به مسئله ی سبک زندگی اسلامی و ایرانی اهتمام جدی بورزند.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین مدد غرب از طریق ماهواره و رسانه‌های مجازی برای  تبلیغاتبیان کرد:  دشمن با ایجاد جریان و موج و جنگ نرم به دنبال تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی ماست و  سعی دارد به اهداف شوم خود در این زمینه دست یابد که با ابراز تأسف باید گفت برخی از رسانه‌های داخلی نیزآب به آسیاب او میریزند.

این مقام مسئول با تأکید بر حفظ و تحکیم سیاست نه شرقی نه غربی توسط رسانه‌ها خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که توسط رسانه‌ها دامن زده می‌شود، دوستی با دشمنان قسم خورده انقلاب است.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین اظهار کرد: بسیاری از رسانه‌های خارجی و برخی از رسانه‌های داخلی به این موضوع می‌پردازند که دشمنی آن‌ها را برای ما کم‌رنگ کنند که این کار یک خطر جدی به شمار می‌رود.

 

این فعال فرهنگی  اضافه کرد: بنابراین به بهانه جمع‌بندی که در مذاکرات رخ داده است نباید دشمنی دشمنان این نظام مقدس را کم‌رنگ جلوه دهیم.

 

سرباز تصریح کرد:یکی از اصلی ترین دغدغه های حاضر اصحاب رسانه ی استان را می توان حذف یا به حداقل رسیدن یارانه ها دانست و همچنین عدم حمایت مناسب از اصحاب رسانه جزء آسیب های موجود نام برد   .

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین در خاتمه اضافه کرد: ضعف در تحلیل‌ها و تولید اخبار توسط رسانه‌ها، عدم پرداختن به موضوعات اصلی و دغدغه‌های اصلی نظام مانند مقابله با جنگ نرم، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و بصیرت‌افزایی از مهمترین آسیب‌هایی است که مطبوعات این استان با آن‌ها روبه‌رو است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار