مدیر موسسه نمایشگاه های فرهنگی خبر داد:

کدخبر: 1155

شهرام نیا اظهار داشت: ایران به عنوان مهمان ویژه در نمایشگاه امسال کتاب مسکو حضور دارد و در همین راستا با رایزنی های خوبی که داشتیم، 300 متر غرفه برای شرکت کشورمان در این نمایشگاه مهم بین المللی اختصاص یافت.

سراسرویس فرهنگی قزوین خبر گزارش می دهد:

امیرمسعود شهرام نیا گفت: خوشبختانه در سفری که به مسکو داشتیم مذاکرات خوبی را برای حضور ایران در نمایشگاه مسکو با مسئولان این نمایشگاه انجام دادیم.

وی با بیان اینکه برنامه های برای طراحی غرفه ایران در این نمایشگاه انجام شده است، ادامه داد: غرفه ایران در نمایشگاه کتاب مسکو در فضایی به مساحت 300 متر برپا خواهد شد، البته برای حضور نویسندگان ایرانی در غرفه نیز برنامه هایی داریم.

مدیر موسسه نمایشگاه های فرهنگی با اشاره به حضور ناشران در نمایشگاه مسکو اظهار داشت: ناشران مختلفی در این نمایشگاه حضور می یابند که ناشران دانشگاهی، ناشران دفاع مقدس، ناشران آثار دینی، ناشران کودک و... ازجمله ناشرانی هستند که در این نمایشگاه حضور می یابند.

شهرام نیا خاطر نشان کرد: البته قرار نیست برای ناشران غرفه جداگانه ای داشته باشیم و تصمیم مان بر این است که ناشران را بر اساس موضوع فعالیت شان دسته بندی کنیم.

نمایشگاه کتاب مسکو، یکی از بزرگترین رویدادهای جهان در عرصه چاپ و نشر است که امسال ایران به عنوان مهمان ویژه به آن دعوت شده است.

 

سراج 24/

انتهای پیام /

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار