به مناسبت بیست و پنجمین سال رهبری امام خامنه ای

کدخبر: 80

به مناسبت بیست و پنجمین سال رهبری امام خامنه ای، نرم افزار "ربع قرن حماسه" ابعاد تازه ای از زندگی ایشان را به نمایش گذاشته است. جان جهان، یک دنیا یک مرد، امامِ امروز، سبک وفاداری، حجت تمام و در خط امام بخش های اصلی این نرم افزار اینترنتی می باشد.

به مناسبت بیست و پنجمین سال رهبری امام خامنه ای، نرم افزار "ربع قرن حماسه"ابعاد تازه ای از زندگی ایشان را به نمایشگذاشته است. جان جهان، یک دنیا یک مرد،امامِ امروز، سبک وفاداری، حجت تمام و درخط امام بخش های اصلی این نرم افزار اینترنتی می باشد.
نرم افزار چند رسانه ای "ربع قرن حماسه" بههمت گروهی ازجوانان انقلابی برای معرفی و باز شناسی ابعادشخصیتی مقام معظم رهبری تهیه گردیده است. در این مجموعه، مخاطبان می توانند ضمن مروری سریع بر مهمترین ابعاد زندگی ایشان، روایتی جذاب از روزهای مبارزه برای پیروزی انقلاب را شاهد باشند.
تبیین مفاهیم ولایت، ولایت مطلقه و ولایت پذیری با کلام جذاب حجت الاسلام ابوالقاسمی از دیگر بخش های این نرم افزار است. در ادامه مخاطبان می توانند نظر اندیشمندان و علمای معاصر همچون آیاتعظام اراکی، بهجت، دستغیب و ... را در مورد شخصیت رهبر معظم انقلاب مشاهده کنند.
فعالان فضای سایبری جهت درج این نرم افزار بر روی وب سایت یا وب لاگ خود می توانند با استفاده از اینلینک ، نرم افزار را تهیه کنند. هرگونه تکثیر و بهرهبرداری از این اثر ارزشمند مجاز و بدوناشکال است.
 

ارسال نظرات

آخرین اخبار