یک فعال فرهنگی گفت:

کدخبر: 556

جواد اسلامی: اگر مذاکرات به سمتی رود که نخست ما برنامه های هسته ای خود را تعطیل کرده و سپس آن ها تحریم ها را بردارند، دستاوردی جز باخت نخواهیم داشت؛ چراکه لغو تحریم ها می بایست از همان ابتدای توافقات انجام شود.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر؛ جواد اسلامی از جمله فعالان فرهنگی استان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار قزوین خبر، ضمن اشاره به دو مرحله ای شدن مذاکرات گفت: صحبت هایی که در جلسه رسمی و با حضور هفت وزیر خارجه نوشته می شود را نمی توان چرک نویس دانست چراکه این روند نشانه ی نوعی توافق  دومرحله ای می باشد.

اسلامی با بیان اینکه ایران پس از این مذاکرات نمی تواند توافق را نپذیرد، اظهار داشت: اگر مصادیقی که ما به صورت کلی قبول کرده ایم به عنوان کف خواسته های طرف مقابل قرار گیرد، تذکر رهبری پیرامون در تله افتادن محقق می شود.

وی تبعیت از فرمایشات رهبری را عامل موفقیت و برد در مذاکرات دانست و تشریح کرد: مسلما اگر در 10 تیر مذاکرات به نتیجه ای نرسد و تا دی ماه ادامه یابد، ایران ضرر خواهد کرد که البته تیم مذاکره کننده به عنوان فرزندان این ملت تاکنون خوب درخشیده اند و مردم ایران نیز حامی آن ها خواهند بود.

این فعال فرهنگی در پایان لغو تمام تحریم ها را به عنوان موفقیت و برد در مذاکرات خواند و اعلام کرد: اگر مذاکرات به سمتی رود که نخست ما برنامه های هسته ای خود را تعطیل کرده و سپس آن ها تحریم ها را بردارند، دستاوردی جز باخت نخواهیم داشت؛ چراکه لغو تحریم ها می بایست از همان ابتدای توافقات انجام شود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار