سعید خورشیدی:

کدخبر: 546

خوشحالی باید در بدنه مردم دیده شود نه در شادی تعدای جوان که به خیابان می آیند؛ متاسفانه این خوشحالی های خیابانی و تبریک گفتن ها در آینده بار حقوقی برای مذاکرات می آورد.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر؛ سعید خورشیدی، مسئول هیئت انصارالصلاه در گفت و گوی اختصاصی پیرامون بیانیه لوزان ضمن اشاره به روشنگری اذهان عمومی ملت درباره این بیانیه گفت: برداشت توافق کنندگان و دیپلمات ها از این بیانیه متفاوت است و در نتیجه هر گروهی براساس اندیشه خود عمل می کند و همین امر بیانگر عدم ایجاد توافق است، بنابراین می بایست یک روشنگری برای مردم انجام شود.

خورشیدی در خصوص آن عده که برای بیان خوشحالی خود از توافقات به خیابان می آیند توضیح داد: متاسفانه برای این عده تحریم و توافق تفاوتی ندارد چراکه خوشحالی باید در بدنه مردم دیده شود نه در شادی تعدای جوان که به خیابان می آیند؛ متاسفانه این خوشحالی های خیابانی و تبریک گفتن ها در آینده بار حقوقی برای مذاکرات می آورد و در نتیجه سقف خواسته های ما به کف می رسد.

وی یک باره نبودن توافقات را مصداقی از بی توجهی به فرمایشات رهبری دانست و بیان کرد: سخنان مقام رهبری مظلوم واقع شده است، ایشان گفته بودند که ما چک سفید امضا به کسی نمی دهیم علاوه بر آن تاکید داشته و دارند که مسائل نظامی و موشکی به هیچ عنوان قابل بازدید نیست.

این فعال فرهنگی با استناد به صحبت رهبری که فرموده بودند " سکوت من نشانه رضایت نیست" اظهار داشت: گروه مذاکره کننده باید بصیرت داشته باشند و بر اساس آن کار را پیش ببرند.

خورشیدی در پایان گفت: وقتی مقام معظم رهبری نگاه خوش بینانه ای به این مذاکرات ندارند ما هم نمی توانیم خوش بین باشیم و باید دانست که امریکایی ها هم به توافق و تعهداتشان پایبند نبوده چراکه در توافق سال 82 تفاهمات عملی نشد؛ امیدواریم که در تاریخ ترکمنچای دوم لقب نگیریم.

  • ahmad baher 0 0 پاسخ

    ایشون سر پیازن یا ته پیاز؟

ارسال نظرات

آخرین اخبار