امام جمعه قزوین

کدخبر: 485

جمعی از فرمانداران وبخشداران استان به همراه معاون سیاسی استاندار با نماینده مقام معظم رهبری در استان وامام جمعه قزوین دیدار کردند.

به گزارش قزوین خبر؛ در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عابدینی ضمن قدردانمی از تلاشهای بخشداران وفرمانداران استان در رابطه با توسعه وعمران وابادانی شهرها وروستاها بر ادامه این تلاشها تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: وحدت، انسجام، همدلی وتلاش بیش از پیش شما مسئولین و بخشداران در رابطه با ترویج فرهنگ اقامه نماز در اولویت تمام برنامه ها قرار گیرد.

امام جمعه با تاکید بر اینکه در هر جامعه ای باید یاد و نام خدا، قران و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب توجه جدی شود بیان داشت: شما فرمانداران وبخشداران که همیشه با آحاد مردم در ارتباط هستید تلاش نمایید که منویات رهبری معظم انقلاب نصب العین تمام برنامه ها قرارگرفته وهمیشه سعی نماییم که فرهنگ اقامه نماز بیش از پیش ترویج وگسترش پیدا نماید.

IMG_0994

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی خاطرنشان کرد:باید دغدغه دین و رضای خداوند در همه ابعاد جاری شود و بنده به هفکری و حمایت شما بیش از همه نیازمند هستم.

سپس ایوب رحیمی (معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین ) ضمن تبریک این انتصاب شایسته از سوی رهبر معظم انقلاب گفت:استان قزوین و تمام مسئولین و مدیران دستگاهای اجرایی استان از این انتصاب شایسته از مقام معظم رهبری قدردان هستند.

IMG_0999

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین به حضور فرمانداران وبخشداران در این استان بیان داشت: خوشبختانه بخشداران وفرمانداران این استان از نیروهای ارزشمند ومتدین وارتباط بسیار خوب ونزدیکی با آحاد مردم به خصوص ائمه جمعه  وجماعات می باشند.

رحیمی به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی وانتخابات مجلس خبرگان بیان داشت:در سال آینده این دو انتخابات در سراسر کشور برگزار خواهد شد واین جا با اطمینان خواهیم گفت که همه مسئولین ومدیران دستگاهای اجرایی استان امانتدارخوبی بوده واجازه نخواهیم داد یک رای  جا به جا شود.

وی ادامه داد:از همین الان تمام برنامه ها در رابطه با برگزاری یک انتخابات باشکوه در استان فراهم شده است.

 

پایان پیام

ارسال نظرات

آخرین اخبار