امام جمعه قزوین

کدخبر: 479

امام جمعه شهر محمد آباد نمونه به همراه شهردار واعضای شورای اسلامی این شهر با نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین دیدار کردند.

 به گزارش قزوین خبر؛ در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عابدینی ضمن تشکر وقدردانی از امام جمعه ودیگر مسئولین این شهر گفت: با وحدت وهمدلی وهمفکری می شود کارها را به بهترین شیوه اداره نممود وچیزی که امروز برای جامعه اسلامی واستان ما دارای حائز اهمیت است این است که بتوانیم با همین مقوله به پیشرفت وارتقا این استان همت وتلاش نماییم.

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین تصریح کرد: باید یاد ونام خدا –قران –مطالبات ومنویات رهبری معظم انقلاب –خواسته های انبیا الهی را بیش از پیش در جامعه ترویج نماییم.

امام جمعه قزوین به حضور با نشاط نسل نوجوان وجوان در نماز جمعه بیان داشت:آن چیزی که امروز در نماز جمعه استان مشاهده می شود این است که این حضور کمرنگ بوده و باید بیش از پیش برای حضور با نشاط وفعال جوانان در نماز جمعه تلاش و یک برنامه ریزی منظم می تواند به این امر تحقق بخشد.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی خاطرنشان کرد:تمامی مسئولین –شما شهردار واعضای شورای اسلامی شهر محمود آباد نمونه باید با هفکری ومشورت وهمدلی بتوانید به رفع مشکلات این شهرگام اسای بردارید.

IMG_0876

سپس حجت الاسلام سماواتی (امام جمعه شهر محمد آباد نمونه ) ضمن تبریک این انتصاب در استان گفت: مجموعه اعضای شهرداری وشورای شهر محمد آباد نمونه همه گونه همکاری وهفکری در رابطه با موضوعات مختلف شهری دارا می باشد.

امام جمعه شهر محمد آباد نمونه گزارشی از برنامه های نماز جمعه در این شهر به استحضار امام جمعه قزوین رساند.

ارسال نظرات

آخرین اخبار