در دیدار اساتید و طلاب و روحانیون مدارس علمیه با امام جمعه قزوین

کدخبر: 466

جمعی از طلاب مدارس علمیه قزوین با نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه قزوین دیدار کردند.

به گزارش قزوین خبر و به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه؛ در این دیدار که در حسینیه امامزاده اسماعیل (ع) برگزارشد، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی ضمن تسلیت ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) از اظهار لطف و محبت مردم ولایتمدار این استان به خصوص از طلاب و روحانیون در زمان انتصاب وی به عنوان امام جمعه از سوی رهبر معظم انقلاب قدردانی نمود.

 

IMG_0841

حجت الاسلام عابدینی مشورت و همفکری طلاب وروحانیون را مهم دانست وگفت: این انتصاب  که از سوی حضرت آیت الله خامنه ای به بنده ابلاغ شده این است که باید همه فرهیختگان، اندیشمندان، طلاب و روحانیون به میدان آمده و بنده را راهنمایی و همفکری داده و به مشورت و رهنمود های شما روحانیون و طلاب احتیاج دارم.

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین تصریح کرد:آن چه که خداوند از ما می خواهد خواندن نماز است وتلاش نماییم که این فریضه نماز در بین مردم وجوانان بیشتر ترویج شود.

امام جمعه قزوین به رسالت اصلی طلاب اشاره واظهارداشت:امروزحضور نسل نوجوان وجوان در نماز جمعه کم رنگ است واین ناشی از عدم انجام درست رسالت طلاب است و همه باید کمک کنیم تا سن شرکت کنند گان در نماز جمعه وجماعات را به سن جوان برسانیم.

 

IMG_0850

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین بیان داشت:شما اساتید وروحانیون وطلاب مدارس علمیه قزوین حجت را بیش از پیش بر بنده تمام کردید واین حضور شما در این مکان مقدس وظیفه ورسالت بنده را بسیار سنگین نمود .

 

پایان پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار